24 hüvelykes kerékpár
A termék bemutatása
| Villa Anyaga | acél |
| Fogaskerekek | 24 Sebesség |
| Villa felfüggesztés | Igen |
| Kerékméret | 20" |
| Keret anyaga | acél |
| Fékrendszer | Tárcsafék |
| Egyéb attribútumok | |
| Felni Anyaga | acél |
| Keret típusa | Kemény váz (nem hátsó lengéscsillapító) |
| Gumiabroncs szélesség | 2 |
| Származási hely | Hebei, Kína |
| Márkanév | DAODEBAO |
| Típusszám | HBJB-JBZF |
| Bruttó súly | 15.9 |
| Nettó tömeg | 11.3 |
| Pedál típus | Közönséges pedál |
| Hossz (m) | 1.4 |
| Terhelhetőség | 100 kg |
| OEM | OEM ügyfél logó |
| Termék név | GYEREK20 |
| Méret | 10.5 |
| Fék | RS, kábelhúzós tárcsafék+HS1 tárcsa (160/160) |
| Váltó kar | EF500-24S |
| Hangerő | 0.2m³ |
| MOQ | 1 DB |
| Garancia | 3 év |
| Verseny | hegyi kerékpározás |
| Minőség | 100%-os elégedettség garantált |
| Csomagolás és szállítás | |
| Csomagolás részletei | 1. Anyag: kartoncsomagolás és műanyag fóliacsomag, kartondoboz kívül. 2. Méret: 140cm*75cm*20cm. 3. darab: Egy kerékpár egy dobozba 4.Konténer mérete: 290db 40HQ konténerbe. 120db 20HQ tartályba. |
| Eladó egységek: | Egyetlen elem |
| Egy csomag mérete: | 115X22X69 cm |
| Egyetlen bruttó tömeg: | 15.900 kg |


Magabiztosan navigálhat különféle terepen a megvastagított első villának köszönhetően, amely elnyeli az ütéseket, így sima és kontrollált futást biztosít. A külső abroncsok nem csak megvastagítottak a nagyobb tartósság érdekében, hanem úgy is tervezték, hogy optimális tapadást biztosítsanak, biztosítva a biztos tapadást az úton. Ezeket a tulajdonságokat kiegészítik az elegáns alumínium ötvözet felnik, amelyek hozzájárulnak a kerékpár esztétikájához és általános szilárdságához.


A biztonság és az innováció találkozik a csúcskategóriás lámpákkal, amelyek javítják a láthatóságot gyenge fényviszonyok között. Világosítsa meg magabiztosan útját, akár a város utcáin cirkál, akár egy éjszakai kalandot élvez. Az első és a hátsó tárcsafékek tovább hangsúlyozzák a biztonságot, megbízható és érzékeny fékerőt biztosítva a fokozott irányítás és a nyugalom érdekében.

Népszerű tags: 24 hüvelykes kerékpár, Kína 24 hüvelykes kerékpár gyártók, beszállítók, gyár, 14 hüvelykes ciklus, Kerékpáros rövidnadrág a gyermekek kétkerekűjéhez, kürt az akkumulátorral működő gyerekek kerékpárosához, gyerekek kerékpáros, pedál az akkumulátorral működő gyerekek kétkerekűjéhez, Ifjúsági kerékpár világítási funkciókkal
Egy pár: Mountain Bike könnyűsúlyú 20 22 Cun
Következő: Gyermek Mountain Bike
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet





