Kerékpárok 14 éveseknek
A termék bemutatása
| Villa Anyaga | Acél |
| Fogaskerekek | 7'21 Egysebességes |
| Kerékméret | 12 14 16 18 20 |
| Keret anyaga | Acél |
| Fékrendszer | Dupla V-fék |
| Egyéb attribútumok | |
| Felni Anyaga | Acél |
| Keret típusa | Kemény váz (nem hátsó lengéscsillapító) |
| Származási hely | Hebei, Kína |
| Márkanév | DAODEBAO |
| Típusszám | HBJB-TT |
| Villa felfüggesztés | Igen |
| Bruttó súly | 12 kg |
| Nettó tömeg | 10 kg / különböző méret |
| Pedál típus | Közönséges pedál |
| Hossz (m) | 1.2 |
| Terhelhetőség | 200 kg |
| Termék név | Kína olcsó, 2021-es új gyerekbiciklije |
| Kulcsszavak | Kína olcsó, 2021-es új gyerekbiciklije |
| Szín | A szín testreszabható |
| Fék | Tárcsafék |
| Keret | Hi-ten acél |
| Kerék típusa | 12'14'16'18'20'22 hüvelykes küllős kerekek vagy egykerekek |
| Kategória | Felnőtt fat bike, snow bike, fatbike mountainbike mountain bike |
| SZÁMÍTÓGÉPGYÁRTÓ | OEM ügyfél logó |
| Bizonyítvány | ISO9001 CE |
| Csomagolás és szállítás | |
| Csomagolás részletei | 1 db / karton, vagy a vevő igényei szerint. |
| Kikötő | TIANJIN KIKÖTŐ |
| Eladó egységek: | Egyetlen elem |
| Egy csomag mérete: | 100X29X50 cm |
| Egyetlen bruttó tömeg: | 15.{1}} kg |
| Ellátási képesség | 10000 karton/karton negyedévenként |


A vezetési élményt fokozó 38-csővastagított első villánk elnyeli az ütéseket, így sima és kontrollált utazást garantál a különböző terepen. A nagy elasztikus pamut kényelmes matt bőr nyereg egy csipet luxust ad az utazáshoz, lehetővé téve a tinédzserek számára, hogy hosszan tartó kerékpározást élvezhessenek anélkül, hogy a kényelem rovására menne.


A minőség a legfontosabb, és a 14-éveseknek szánt kerékpárjaink tömített alsó konzollal rendelkeznek a csökkentett súrlódás és a nagyobb tartósság érdekében. A kiszélesített és megvastagított hal alakú rulett lábak stabilitást és irányíthatóságot biztosítanak, így a fiatal versenyzők önbizalmat adnak a környezet felfedezéséhez.


A megfizethetőség kulcsfontosságú, és gyári közvetlen értékesítésünk kedvező áron kínálja ezeket a funkciókban gazdag kerékpárokat. Érdeklődni és rendeléseket várunk, szeretettel várjuk a szülőket és a tinédzsereket, hogy megtapasztalják a stílus, a kényelem és a teljesítmény tökéletes ötvözetét. Engedje szabadjára a kaland szellemét 14-éveseknek szánt kerékpárjainkkal, ahol minden utazás emlékezetes utazássá válik a függetlenség és a felfedezés felé.
Népszerű tags: kerékpárok 14 éveseknek, Kína kerékpárok 14 éveseknek gyártók, beszállítók, gyár, kormányfogás a gyerekek kerékpárosához, gyerekek kerékpár, kerékpáros nadrág gyerekek kerékpárosához, Vízpalack tartó a gyermekek kétkerekűjéhez, kisgyermek kerékpár, Kerékpáros cipő a gyermekek kétkerekűjéhez
Egy pár: Alumínium ötvözet gyermek kerékpár
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet





