Kids Bike
A DAODEBAO Kids Bike 3-8 éves gyermekek számára készült, strapabíró acélvázzal, egysebességes sebességváltóval és tárcsafékekkel. 20-hüvelykes kerékmérettel, állítható nyereggel, és többféle színben kapható. Ez a kerékpár ideális fiatal versenyzők számára, biztonságos és kényelmes kerékpározási élményt nyújt 120 kg teherbírásával.
A termék bemutatása
| Villa Anyaga | Acél |
| Fogaskerekek | Egyetlen sebesség |
| Kerékméret | 20" |
| Keret anyaga | Acél |
| Fékrendszer | Tárcsafék |
| Egyéb attribútumok | |
| Felni Anyaga | Alumínium ötvözet |
| Edzőkerekek | NEM |
| Keret típusa | Kemény váz (nem hátsó lengéscsillapító) |
| Származási hely | Hebei, Kína |
| Márkanév | DAODEBAO |
| Modellszám | XAM-DSL |
| Villa felfüggesztés | Igen |
| Bruttó súly | 13 kg |
| Nettó súly | 12 kg |
| Pedál típus | Közönséges pedál |
| Hossz (m) | 1.2 |
| Terhelhetőség | 120 kg |
| Tétel | gyerek mountain bike |
| Szín | piros kék narancs lila vagy testre |
| Méret | 16 18 20 22 24 hüvelyk |
| Sebesség | egyetlen sebesség |
| Keret és villa | acélváz, felfüggesztő villa |
| Kormány | acél |
| Fék | kettős tárcsafék |
| Gumi | 2.35 gumiabroncs |
| Rim | alumínium ötvözet |
| Nyereg | gumi |
| Csomagolás részletei | 85% SKD 1 DB/CTN 45% SKD 1 DB/CTN AB 2DB/3DB/4DB/CTN CKD 3DB/4DB/CTN TÁSKACSOMAG Alacsony ár 2023 Kids Bike Gyermek Kerékpár Baba Kerékpár Kerékpár Bicicleta Kerékpár gyerekeknek 12 14 hüvelykes MTB Vtt Mountain bike |
| Kikötő | Tianjin kikötő, Qingdao kikötő, vagy az ügyfelek igényei szerint |
| Ellátási képesség | 100000 Darab/Db havonta gyerek hegyi kerékpár sepeda anak |


Merítse el kicsikét a motorozás örömében átgondolt tervezésű gyerekkerékpárunkkal, amelynek könnyű kialakítása zökkenőmentes és kellemes élményt biztosít. Az állítható magasságú funkció sokoldalúságot ad, alkalmazkodik a növekvő gyermek folyamatosan változó igényeihez, és optimális kényelmet és biztonságot biztosít.


Tetszetős és élénk külsővel ellátott kerékpárunk nem csupán közlekedési eszköz; ez egy divatnyilatkozat a kerekeken. A magával ragadó megjelenés nem csupán a fiatal lovasok esztétikáját hivatott megszólítani, hanem a fantáziájukat is megmozgatja, és mélyen gyökerező szeretetet ápol a felfedezés iránt.


Kerékpárunk tervezési filozófiájának középpontjában a függetlenség előmozdítása áll. Az önálló pedálozás és kormányzás által a gyerekek autonómia érzetet alakítanak ki, erősítik önbizalmukat és döntéshozatali készségeiket. Ez az újonnan felfedezett függetlenség túlmutat a lovagláson, és pozitívan befolyásolja mindennapi életük különböző aspektusait.
Népszerű tags: gyerekkerékpár, kínai gyerekkerékpár gyártók, beszállítók, gyár, Neon ruházat gyerekek kerékpár számára, kormányfogás a gyerekek kerékpárosához, Kerékpáros rövidnadrág a gyermekek kétkerekűjéhez, ülés fedele a gyermekek kerékpárosához, óvodáskorú kerékpár, Kerékpáros kesztyű gyerekek kerékpárosához
Egy pár: Gyermek kerékpár
Következő: 3-8 év Kids Bike Gyermek kerékpár
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet




