Kezdő Mountain Bike
A termék bemutatása
| Keret anyaga | Alumínium ötvözet |
| Villa Anyaga | Acél |
| Villa felfüggesztés | Igen |
| Fékrendszer | Tárcsafék |
| Kerékméret | 29" |
| Fogaskerekek | 24 Sebesség |
| Egyéb attribútumok | |
| Felni Anyaga | Alumínium ötvözet |
| Gumiabroncs szélesség | 29*2.125" |
| Származási hely | Tianjin, Kína |
| Típusszám | HBMMS-LHJ |
| Márkanév | DAODEBAO |
| Keret típusa | Kemény váz (nem hátsó lengéscsillapító) |
| Pedál típus | Közönséges pedál |
| Terhelhetőség | 100 kg |
| Nettó tömeg | 16 kg |
| Bruttó súly | 18 kg |
| Keret | 29" ÖTVÖZMÉNY KERET |
| Váltó | 24 sebességes |
| Kormány | ACÉL kormány, Ötvözet szár |
| Fék | Tárcsafék |
| Abroncs | Ötvözet duplafalú felni |
| GUMI | 29" *2.125, FEKETE GUMI |
| LÁNCKERÉK & INDÍTÁS | STEEL ED 3 részes LÁNCKERÉK ÉS CRANK |
| SZABADKERÉK | KÍNAI 8 DARABOS SZABADKERÉK |
| PEDÁL | ÖTVÖZMÉNY PEDÁL |
| NYEREG | MTB KÉNYELMES NYEREG |
| Csomagolás és szállítás | |
| Csomagolás részletei | (1) SKD 85% 1 DB / 1 CTN egy 20fcl 130db-ot képes betölteni egy 40HQ 380db-ot tud betölteni (2) CKD 4 DB / 1CTN egy 20fcl 450db-ot képes betölteni egy 40HQ 1052db-ot tud betölteni |
| Kikötő | xingang port -Tianjin |
| Ellátási képesség | 2000 darab/darab havonta |


Környezetvédelem iránti elkötelezettségünk nyilvánvaló a környezetbarát elektrosztatikus festék használatában, amely sima felületet biztosít a keretnek, miközben minimalizálja ökológiai lábnyomunkat. Válasszon a több színből álló paletta közül, hogy kifejezze személyes stílusát, és azok, akik igazán egyedi megjelenésre vágynak, használják ki egyéni színválasztékunkat, hogy saját igényeire szabhassák kerékpárját.


Nyergeljen fel a kényelem érdekében a megvastagított és kényelmes nyereggel, amely hosszabb kirándulások során is kellemes lovaglási élményt biztosít. A megvastagított abroncsok további párnázási és stabilitási réteget adnak, lehetővé téve a kezdőknek, hogy önbizalmat építsenek, miközben új kihívásokkal néznek szembe kerékpáros útjuk során.


A megfizethetőség és a minőség párosul gyári közvetlen értékesítésünkkel, kedvező árat kínálva egy bővelkedő kezdő mountain bike-hoz. Szívesen fogadjuk a megkereséseket és megrendeléseket, hogy egy megbízható és pénztárcabarát társsal induljon kerékpáros kalandra. Éld át az ösvény izgalmát, fejleszd képességeidet, és kovácsolj maradandó emlékeket Kezdő Mountain Bike-unkkal – ahol minden út egy lépés a terepkerékpározás művészetének elsajátítása felé.
Népszerű tags: kezdő mountain bike, kínai kezdő mountain bike gyártók, beszállítók, gyár, hegyi kerékpáros kazetta, gazdaságos hegyi kerékpár, költséghatékony hegyi kerékpár, Árcsökkentés a hegyikerékpáron, hegyi kerékpárlánc, ÁTTARTOTT MÉRTÉK -HASZNÁLATI KERESÉS
Egy pár: Kemény Farok Hegyi Kerékpáros
Következő: Férfi Mountain Bike
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet







