Férfi és női mountain bike
A termék bemutatása
| Kulcs attribútumok | |
| Iparág-specifikus tulajdonságok | |
| Keret anyaga | Alumínium ötvözet |
| Villa Anyaga | Alumínium ötvözet |
| Villa felfüggesztés | Igen |
| Fékrendszer | Dupla tárcsafék |
| Kerékméret |
20"22" |
| Fogaskerekek | 7 Sebesség |
| Egyéb attribútumok | |
| Felni Anyaga | Alumínium ötvözet |
| Gumiabroncs szélesség | 20*2.15" |
| Származási hely | Tianjin, Kína |
| Típusszám | FSD-MBZ2022 |
| Márkanév | DAODEBAO |
| Keret típusa | Kemény váz (nem hátsó lengéscsillapító) |
| Pedál típus | Közönséges pedál |
| Terhelhetőség | 200 kg |
| Hossz (m) | 1.7 |
| Nettó tömeg | 18 kg |
| Bruttó súly | 21 kg |
| Összecsukható | Nem |
| Edzőkerekek | Nem |
| Ellátási képesség | 500 000 doboz/doboz havonta |

Bemutatjuk férfi és női hegyikerékpárunkat, amely a stílus, a teljesítmény és a tartósság tökéletes keveréke, amelyet aprólékosan úgy terveztek, hogy megfeleljen a férfiak és a nők kalandvágyó szellemének. A precízen és innovációval megalkotott hegyi kerékpár ideális társ a zord terepen való meghódításhoz és a természet csodáinak felfedezéséhez.

Ennek a figyelemreméltó kerékpárnak a szíve az új alumíniumötvözet belső kábelvezető keretben rejlik, amely a modern mérnöki tudás bizonyítéka. A reteszelő első villával ellátott Kuder lengéscsillapító sima és kényelmes utazást biztosít, elnyeli az ütéseket és az ütéseket, így könnyedén megbirkózik a kihívásokkal teli pályákkal.

Az optimális irányíthatóságra és manőverezhetőségre tervezett új 105 bar nyomású alumínium szár stabil és érzékeny fogást biztosít. A csúcskategóriás és kényelmes ülés az alumíniumötvözet szegecses nyeregcsővel párosulva kivételes alátámasztást biztosít, még hosszabb utazások során is kényelmet biztosít. A Ruipute mechanikus tárcsafékek megbízható fékezőerőt biztosítanak, garantálva az Ön biztonságát meredek lejtőkön és trükkös kanyarokban.

A kerékpár kiváló teljesítményét tovább fokozza a Shimano 7-darabos kazetta és a Shimano RS25 váltó, amely Shimano TZ31 hátsó váltóval párosul, lehetővé téve a sima és precíz sebességváltást. A TEC lánc és a Wang Zheng Bearing eloxált vörös alumínium tengelyburkolat hozzájárul a kerékpár hatékonyságához és tartósságához, biztosítva a zökkenőmentes pedálozás élményét.

A Henry duplarétegű felniken és Jianda 20*2.1 fekete abroncsokon gördülő mountain bike kiváló tapadást és stabilitást biztosít, így ideális választás terepjáró kalandokhoz. A vízálló csavarokkal ellátott, tömített alsó konzol meghosszabbítja a kerékpár élettartamát, lehetővé téve, hogy aggodalom nélkül fedezze fel a változatos terepeket.

A színek és stílusok széles választékában elérhető férfi és női mountain bike-unk nem csak egy közlekedési eszköz; ez a személyiséged és stílusod kifejezése. Üdvözöljük a testreszabást, amely lehetővé teszi olyan kerékpár létrehozását, amely valóban képviseli Önt.

Élje át a terepkerékpározás izgalmát férfi és női hegyikerékpárunkkal, ahol minden ösvény izgalmas kalanddá válik. Kedvező árral és gyári közvetlen értékesítéssel hívjuk érdeklődni és leadni rendelését még ma. Tapasztalja meg a felfedezés szabadságát, és emelje új magasságokba kültéri meneküléseit – válassza hegyikerékpárunkat, és induljon magabiztosan és stílusosan felejthetetlen utazásokra.
Népszerű tags: férfi és női mountain bike, kínai férfi és női mountain bike gyártók, beszállítók, gyár, hegyi kerékpáros kazetta, költséghatékony hegyi kerékpár, hegyi kerékpárlánc, Árcsökkentés a hegyikerékpáron, ÁTTARTOTT MÉRTÉK -HASZNÁLATI KERESÉS, gazdaságos hegyi kerékpár
Egy pár: Felnőtt országúti kerékpárok
Következő: Ifjúsági Felnőtt Mountain Bike Férfi
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet








