Férfi hegyi kerékpáros
A termék bemutatása
| Keret anyaga | Alumínium ötvözet |
| Villa Anyaga | Alumínium ötvözet |
| Villa felfüggesztés | Igen |
| Fékrendszer | Tárcsafék |
| Kerékméret | 26" |
| Fogaskerekek | 21 Sebesség |
| Márkanév | DAODEBAO |
| Típusszám | FSD-TS5H |
| Gumiabroncs szélesség | 26*2.125" |
| Származási hely | Tianjin, Kína |
| Márkanév | BICISZTR |
| Keret típusa | Kemény váz (nem hátsó lengéscsillapító) |
| Pedál típus | Közönséges pedál |
| Terhelhetőség | 120 kg |
| Hossz (m) | 1.6 |
| szín | fekete piros zöld fehér vagy customzition |
| logó | YM/customzition |
| Méret | 24 hüvelyk, 26 hüvelyk, 28 hüvelyk |
| bizonyítvány | CE |
| Fék | Tárcsafék/V fék |
| Nyereg | Kényelmes |
| Gumi | Wanda vagy Kenda vagy más |
| Termék név | mtb mountain bike eladó online boltban |
| Csomagolás és szállítás | |
| Csomagolás részletei | SKD/CKD/AB, 85%SKD/50%SKD 1 db/CTN vagy 2 db/CTN CKD, 4 db/CTN Bármilyen csomagolás az Ön által kért fs mtb mountain bike-hoz eladó online bolt/összehasonlító kerékpár mountain bike eladás online/cyclestore |
| Ellátási képesség | 80000 darab/db havonta Alibaba jó minőségű bicicletas mountain bike |

Bemutatjuk MenAdult Mountain Bike-unkat, a mérnöki és formatervezési mesterművet, amelyet olyan szenvedélyes versenyzők számára készítettek, akik kalandra és teljesítményre egyaránt vágynak. Ez a kivételes kerékpár nem csak közlekedési eszköz; ez egy átjáró az izgalmas szabadtéri élményekhez, az innováció, a tartósság és a stílus ötvözésével páratlan lovaglási kalandot kínál különféle terepen.

Ennek a kivételes kerékpárnak a középpontjában a 27{1}}colos alumínium mountain bike-váz áll, átmenőtengellyel, amely a modern mérnöki munka csúcsát szimbolizálja. A 27,5-ös teljesen alumínium vállvezérlésű hidraulikus első villával zökkenőmentesen párosítva ez a kerékpár kiváló lengéscsillapítást és precíz kezelhetőséget kínál. Akár sziklás ösvényeken navigál, akár meredek dombokat hódít meg, ez a kerékpár páratlan stabilitást és magabiztosságot biztosít.

Készüljön fel a zökkenőmentes sebességváltásra a Shimano SL-SLM4100 1*10s váltókarral, amely a sebességek széles skáláját kínálja különféle terepen. A SHIMANO RD-M5120-SGS hátsó váltó egyenletes és precíz váltást garantál, optimális teljesítményt biztosítva még kihívásokkal teli körülmények között is. A megbízható fékezőerőt biztosító SHIMANO MT200 olajtárcsafékekkel magabiztosan navigálhat meredek lejtőkön és szűk kanyarokban.
Népszerű tags: menadult mountain bike, kínai menadult mountain bike gyártók, beszállítók, gyár, Felnőtt méretű hegyikerékpárok, Felnőtt az összes terepi kerékpár, Ember hegyi kerékpárok, Férfi hegyi kerékpárok, Férfi ösvénykerékpárok, Speciális hegyi kerékpározás
Egy pár: Mountain Bike Felnőtt
Következő: nem
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet




