Gyermek elektromos autó
A termék bemutatása
| Iparág-specifikus tulajdonságok | |
| Anyag | Műanyag |
| Erő | Akkumulátor |
| Egyéb attribútumok | |
| Korcsoport | 0-24 hónap, 2-4 év, 5-7 év, 8-13 év |
| Származási hely | Zhejiang, Kína |
| típus | Autó |
| Stílus | Ride On Toy |
| Nem | Egynemű |
| Márkanév | DAODEBAO |
| Típusszám | PHXH-JC009105 |
| Termék név | Gyermek elektromos játékautó |
| Leírás | Elektromos pedállal vezérelhető és 2,4G távirányítós |
| Funkció | BT, USB, tápellátás kijelzővel |
| Szín | piros, fekete, narancs, kék |
| Akkumulátor | 12V10A/24V7A |
| Termék méret | 104*73*61cm |
| Kartondoboz mérete | 97*57*38cm |
| G.W.&N.W | 12V:18/15kg 24V:20/18kg |
| Csomagolás és szállítás | |
| Kikötő | sanghaj |


A robusztus, 12 V-os kettős meghajtású rendszerrel meghajtott elektromos autó optimális teljesítményt biztosít, így a gyerekek könnyedén felfedezhetik környezetüket. A nagy és alacsony sebességű opciók, valamint az előre- és hátrameneti lehetőség a különböző képzettségi szinteket szolgálják ki, biztonságos és izgalmas utazást biztosítva a kis vezetők számára.


Vegye át az irányítást a 2.4GR/C funkcióval, amely háromsebességes beállítást kínál a személyre szabott és izgalmas utazáshoz. A négykerekű lengéscsillapítók extra nagy lengéscsillapítókkal párosulva sima és kényelmes élményt garantálnak, lehetővé téve a gyerekek számára, hogy könnyedén navigálhassanak különböző terepen. A kar és a kulcsos indítómechanizmus egy kis realizmust és izgalmat ad hozzá, elősegítve a függetlenség érzését a fiatal vezetőkben. Könnyedén kezelheti a lámpákat a világításkapcsolóval, ami extra interaktivitást biztosít.


Biztos lehet benne, hogy a kedvező gyári közvetlen eladási ár miatt ez a gyermek elektromos autó kiváló választás a minőséget, biztonságot és megfizethetőséget kereső családok számára. Üdvözöljük a végtelen kalandok világában – érdeklődjön most, és biztosítsa gyermekének a tökéletes elektromos vezetési élményt!
Népszerű tags: gyermek elektromos autó, kínai gyermek elektromos autó gyártók, beszállítók, gyár, Autók lovagló játék, Gyermekméretű elektromos kerékpár, Gyerekek elektromos motorkerékpár három forduló, Gyerekek elektromos játék autó vonat, Gyerekek elektromos tricikli motorkerékpár, Gyerekek Off Road ATV
Egy pár: Autók 5 éveseknek Autók 5 éveseknek
Következő: Autók 3 éveseknek
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet






