Vezethető autók gyerekeknek
A termék bemutatása
| Kulcs attribútumok | |
| Iparág-specifikus tulajdonságok | |
| Anyag | Műanyag |
| Erő | Akkumulátor |
| Egyéb attribútumok | |
| Korcsoport | 0-24 hónap, 2-4 év, 5-7 év, 8-13 év |
| Származási hely | Hebei, Kína |
| típus | Autó |
| Stílus | Ride On Toy |
| Nem | Egynemű |
| Márkanév | DAODEBAO |
| Típusszám | DLS-X9 |
| Termék név | A gyerekek elektromos tűzoltóautóval közlekednek |
| típus | Autós játékok Electric Ride |
| Funkció | Távirányító elektromos/ledes lámpa |
| Kerekek | 4 db EVA kerék |
| Akkumulátor | 12V4.5AH / 12V7AH |
| Motor | 390*2 / 550*2 |
| Termék méret | 102*56*58cm |
| Kartondoboz mérete | 103*57*43cm |
| G.W.&N.W | 20,3/17,8 kg |
| Bizonyítvány | ASTM CE EN{0}} EN62115/EMC/CPSIA/UKCA |
| Csomagolás és szállítás | |
| Csomagolás részletei | kartononként egy db |
| Kikötő | Tianjin kikötője vagy bármely kikötő |
| Ellátási képesség | 6000 készlet/szett havonta |

Bemutatjuk a „Gyermek tűzoltóautó elektromos vezetés” élményét, amely egy izgalmas és oktató utazási élmény, amely a vezetés izgalmát a tűzoltás hősiességével ötvözi a 3 és 6 év közötti fiatal kalandorok számára. Ez az elektromos tűzoltóautó nem csak játék; ez egy dinamikus utazás, amely képessé teszi a gyerekeket arra, hogy bátor tűzoltó szerepébe lépjenek, és izgalmas mentőakciókba kezdjenek.

A víztároló tartállyal és egy kiterjesztett vízipisztollyal felszerelt kis tűzoltója képes szimulálni a képzeletbeli tüzek oltását, elősegítve a kreativitást és a szerepjátékot. A mérnöklapát autentikus hatást ad, lehetővé téve gyermeke számára, hogy interaktív és fantáziadús játékban vegyen részt, fejlesztve finommotorikus készségeit.


A színes LED-es rendőrfények és a mélynyomó lenyűgöző vizuális és hallási élményt nyújt, és minden utazást izgalmas kalanddá varázsol. Az USB- és MP3-csatlakozókkal ellátott multifunkcionális zenelejátszó, valamint a megafon és a sziréna szórakoztató dimenziót ad a játékidőnek, lehetővé téve, hogy gyermeke élvezze kedvenc dallamait, miközben a képzeletbeli utcákon járőrözik.

A biztonság a legfontosabb az intelligens lassú indítás funkcióval, amely fokozatos és biztonságos gyorsulást biztosít kis sofőrje számára. A négykerék lengéscsillapítása sima futást garantál, minimálisra csökkenti az egyenetlen felületek hatását, és kényelmes utazást biztosít gyermeke számára.

A PVC csendes kerekekkel ellátott kerekek hozzájárulnak a csendes és nyugodt játékkörnyezet kialakításához, lehetővé téve gyermeke számára, hogy zavartalanul fedezze fel környezetét. A kedvező ár a minőséget és az elérhetőséget egyaránt tükrözi, így a Children Fire Truck Electric Driving gyári közvetlen értékesítésünkön keresztül érdeklődhet és megrendelhető.

Ha ezt a terméket választja, Ön egy kiváló minőségű, valósághű és szórakoztató kiegészítőbe fektet be gyermeke játékidő-repertoárjába. Ne hagyja ki a lehetőséget, hogy örömet és izgalmat hozzon kicsinye világába. Üdvözöljük, érdeklődjön és rendelje meg a Children Fire Truck Electric Driving terméket még ma, és hagyja, hogy a tűzoltó kalandok biztonsággal, stílusosan és innovációval bontakozhassanak ki!
Népszerű tags: vezethető autók gyerekeknek, Kína vezethető autók gyerekeknek gyártók, beszállítók, gyár, Építőipari játékok gyermekek számára, Gyerekek elektromos játék autó vonat, Kültéri játékok gyerekeknek, Fajátékok gyermekeknek, Gyerekek elektromos sodródó autó, Babakjátékok
Egy pár: A legjobb gyerek elektromos autó
Következő: Gyermek elektromos játékautó
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet






