Elektromos motorkerékpár Kids Ride
A termék bemutatása
| Kulcs attribútumok | |
| Iparág-specifikus tulajdonságok | |
| Anyag | Műanyag |
| Erő | Akkumulátor |
| Egyéb attribútumok | |
| Korcsoport | 2-4 év, 5-7 év, 8-13 év |
| Származási hely | Hebei, Kína |
| típus | Autó |
| Stílus | Lovaglás Be Játék |
| Nem | Egynemű |
| Márkanév | REYA |
| Típusszám | MT077-3 |
| Akkumulátor | 12V7AH*1 |
| Termék méret | 140*54*79cm |
| Kerekek | 2 kerekek |
| Termék név | Elektromos motorkerékpár gyerekeknek |
| Csomagolási méret | 113*40*58cm |
| MOQ | 20 db |
| Stílus | Elektromos motorkerékpár gyerekeknek |
| Csomagolás | Kartondoboz |
| SZÁMÍTÓGÉPGYÁRTÓ | Elfogadva |
| GW & NW (KG) | 18,5/15,5 kg |
| Kikötő | Tiencsin kikötője |
| Ellátási képesség | 2000 darab/darab hetente |

Vágjon bele egy izgalmas kalandba az elektromos motorkerékpár Kids Ride segítségével, amely az innováció és a stílus dinamikus keveréke, amely újradefiniálja a fiatal versenyzők játékidejét. Ez az elektromos motorkerékpár nem csak játék; ez egy átjáró az izgalomhoz, számos lehetőséggel testreszabhatja az élményt a kicsi számára.

A normál konfigurációban ez a motoros csoda megbízható 12V4.5 akkumulátorral büszkélkedhet, amely egyetlen meghajtású 550-es motorral párosul, tökéletes egyensúlyt biztosítva az erő és a biztonság között. A zenei lehetőségek sokoldalúak, USB-porttal és MP3-kompatibilitást biztosítanak, így személyre szabott hangsávot készítenek minden utazáshoz. Kövesse nyomon a kalandot az akkumulátor-kijelzővel, míg a korai oktatási funkció tanulási réteggel egészíti ki a szórakozást. A LED-es világítás nem csak javítja a motorkerékpár megjelenését, hanem a láthatóságot is biztosítja a nagyobb biztonság érdekében. A csendes kerékszíj sima és csendes futást garantál, minimálisra csökkentve a játék közbeni zavarokat.


Azok számára, akik nagyobb élményre vágynak, magas konfigurációs opciónk világító kerekeket és kézi sebességfokozót kínál. A világító kerekek nem csak hűvös faktort adnak, hanem hozzájárulnak a jobb láthatósághoz is, ami még izgalmasabbá teszi az utazást, különösen gyenge fényviszonyok között. A kézi sebességfokozó javítja az irányítást, lehetővé téve a fiatal versenyzőknek, hogy precízen navigáljanak a környezetükben.

A személyre szabás áll a középpontban az abroncsok világító gumikra cserélésének lehetőségével, ami növeli ennek az elektromos motorkerékpárnak a hűvös hányadosát. A kettős motoros hajtóerő bevezetése fokozza a teljesítményt, dinamikusabb és izgalmasabb utazást biztosítva a kalandvágyó fiatalok számára.

Az elektromos motorkerékpár Kids Ride-ot nem csak a jellemzői különböztetik meg egymástól, hanem a kedvező ár is. Meghívjuk Önt, hogy érdeklődjön és rendeljen, mivel büszkék vagyunk arra, hogy gyári közvetlen értékesítést kínálunk, így mindenki számára elérhetővé tesszük ezt az izgalmas játékélményt. Hagyja, hogy gyermeke stílusosan és biztonságosan fedezze fel a motorozás örömét, és dédelgetett emlékeket teremtsen a funkciókban gazdag és személyre szabható elektromos motorkerékpár Kid Ride segítségével. Üdvözöljük egy olyan világban, ahol minden utazás egy új kaland, és a képzelet nem ismer határokat!


Népszerű tags: elektromos motorkerékpár gyereklovaglás, kínai elektromos motorkerékpár gyerektúra gyártók, beszállítók, gyár, Gyerekek közúti jármű, Gyerekek háromkerekű motorkerékpár, Elektromos gyermekek motorkerékpár, Elektromos tricikli gyerekeknek, Gyerekek Digger Toy, Gyerekek motorkerékpár -piszokkerékpár elektromos
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet








