Elektromos távirányítós autó
A termék bemutatása
| Kulcs attribútumok | |
| Iparág-specifikus tulajdonságok | |
| Anyag | Műanyag |
| Erő | Akkumulátor |
| Egyéb attribútumok | |
| Korcsoport | 2-4 év, 5-7 év, 8-13 év |
| Származási hely | Hebei, Kína |
| típus | Autó |
| Stílus | Lovaglás Be Játék |
| Márkanév | DAODEBAO |
| Típusszám | NEL-797B |
| Akkumulátor | 12V7A |
| Termék méret | 131*87,5*74cm |
| Kerekek | 4 kerekek |
| Termék név | Gyermek elektromos játékautó |
| Csomagolási méret | 113*75*61cm |
| MOQ | 20 db |
| Stílus | Gyerek elektromos autó |
| Csomagolás | Kartondoboz |
| OEM | Elfogadva |
| GW & NW (KG) | 31,35/26,35 kg |
| Kikötő | Tiencsin kikötője |
| Ellátási képesség | 2000 darab/darab hetente |

Bemutatjuk a legmodernebb elektromos távirányítós autónkat – a mérnöki tudomány csodáját, amely a legmodernebb technológiát izgalmas dizájnnal ötvözi, és páratlan játékélményt ígér a kicsinek. Ez az elektromos csoda nem csak játék; ez egy kapu a kalandokhoz, az oktatáshoz és a végtelen szórakozáshoz.

Az izgalmakat egy jelentős, 12 V7 A-es akkumulátor táplálja, amelyet egy robusztus, négy meghajtású 12 V-os rendszer egészít ki, négy 390-es motorral. Ez az erőteljes kombináció dinamikus és nagy teljesítményű vezetési élményt biztosít, amely minden fiatal vezető fantáziáját magával ragadja. Az egygombos indítási funkció garantálja az utazás problémamentes megkezdését, míg a kormánykerék egygombos gyors beszerelése minimális állásidőt biztosít a kicsomagolás és a játék között.


A sokoldalúság áll a középpontban az USB interfész és az MP3 aljzat révén, amely lehetővé teszi gyermeke számára, hogy személyre szabja a vezetési lejátszási listát. Válasszon a nagy és alacsony sebességek közül, hogy megfeleljen gyermeke képzettségi szintjének, miközben dinamikus zene kíséri, amely további élvezetet ad az utazáshoz. Világítsa meg az ösvényt élénk LED-lámpákkal, magával ragadó légkört teremtve, amely fokozza a játék izgalmát.

Tapasztalja meg az irányítás izgalmát az elektromos billenő kanál, a négykerekű lengéscsillapítók és az előre-hátra lengés képessége révén. Ezek a funkciók nemcsak a biztonságos és kényelmes utazást biztosítják, hanem a kiszámíthatatlanságot is hozzáadják, így minden kaland friss és vonzó.

A műszakilag hozzáértő szülők számára az elektromos távirányítós autó mobiltelefonos távirányítót és 2,4G Bluetooth-távirányítót is kínál, lehetővé téve az egy-egy felügyeletet. A jármű mérnöki külső dizájnja némi kifinomultságot ad, így ez az autó nem csak játék, hanem stílusos megjelenés is.

Versenyképes árú és közvetlenül a gyárból megvásárolható elektromos távirányítós autónk a minőség, az innováció és a megfizethetőség verhetetlen kombinációját ígéri. Növelje gyermeke játékidejét egy olyan járművel, amely nem csak vezet, hanem álmait is életre hívja – érdeklődjön és rendeljen még ma!
Népszerű tags: elektromos távirányítós autó, kínai elektromos távirányítós autógyártók, beszállítók, gyár, Puzzle -játékok gyermekeknek, fészkelő játékok kisgyermekek számára, Állatkert állati játékok gyerekeknek, Gyerekek elektromos sodródó autó, Gyerekek elektromos motorkerékpár út a játékon, Játékok válogatása gyerekeknek
Egy pár: Akkumulátoros autók
Következő: Vezethető autók gyerekeknek
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet






