Gyerek elektromos motorkerékpáros játék
A termék bemutatása
| Kulcs attribútumok | |
| Iparág-specifikus tulajdonságok | |
| Anyag | Műanyag |
| Erő | Akkumulátor |
| Egyéb attribútumok | |
| Korcsoport | 2-4 év, 5-7 év, 8-13 év, 14 év és feljebb |
| Származási hely | Guangdong, Kína |
| típus | Autó |
| Stílus | Lovaglás Be Játék |
| Nem | Egynemű |
| Márkanév | DAODEBAO |
| Típusszám | HS-5188 |
| akkumulátor | 12V4.5AH*1 |
| motor | 390*2 |
| Szín | piros, fehér, kék, sárga |
| Termék méret | 115*59*73cm |
| Kartondoboz mérete | 90*44*52,5cm |
| G.W | 18 kg |
| N.W. | 14 kg |
| MOQ | 40 db |
| Kerekek | 3 kerekek |
| Funkció | Gyakorolja az egyensúlyt |
| Csomagolás és szállítás | |
| Csomagolás részletei | kartononként egy Gyerekpiros Fehér Kék Szín Gyerekeknek Zene Led Fény USB Táp Akku Elektromos Motorkerékpár |
| Kikötő | tianjin kikötő vagy bármely kikötő |
| Ellátási képesség | 6000 darab/darab havonta |

Pörgesd fel az izgalmat az elektromos motorkerékpáros gyerekjátékunkkal, amely az innováció és a kaland dinamikus fúziója, amely a játékidőt izgalmas utazássá változtatja. Ez a motorkerékpár nem csak játék; ez egy olyan élmény, amelyet arra terveztek, hogy lenyűgöző jellemzőivel és menő dizájnjával lenyűgözze a fiatal versenyzőket.

Engedd szabadjára a kettős hajtás erejét, autentikus vezetési élményt nyújtva kicsidnek. Érzékszerveiket a zene és a fények harmonikus keverékével hozd létre, és hozzon létre egy magával ragadó környezetet, amely minden utazás örömét fokozza. A korai nevelési funkció a tanulás egy elemét vezeti be, angol nyelvi elemeket beépítve a kognitív fejlődés serkentésére.


A csatlakoztathatóság a középpontba kerül az USB-eszközök csatlakoztatásának lehetőségével, így a gyerekek utazás közben élvezhetik kedvenc dalaikat. Kövesse nyomon a kalandot a bekapcsoló kijelzővel, hogy a szórakozás ne álljon meg váratlanul. A hozzáadott mélynyomó növeli a hallásélményt, és elmeríti a fiatal versenyzőket egy olyan hangzásvilágban, amely megfelel az utazásuk izgalmának.

A megnövelt ülésnek köszönhetően a kényelem elsőbbséget élvez, plüss és élvezetes utazást biztosítva. A 12 V-os feszültség erőteljes teljesítményt biztosít, lehetővé téve, hogy az elektromos motorkerékpár könnyedén megküzdjön a különféle terepen. A menő megjelenésű dizájn exkluzív és uralkodó, így ez a lovagolható játék mindenhová elforgatja a fejét. A gumiabroncsok nem csak stílusosak; csúszásgátlók, robbanásbiztosak és kopásállóak is, biztonságos és tartós kalandot biztosítva gyermeke számára.

Ezt az elektromos motorkerékpáros gyerekjátékot nem csak lenyűgöző tulajdonságai különböztetik meg egymástól, hanem a kedvező ár is. Meghívjuk Önt, hogy érdeklődjön és rendeljen, mivel büszkék vagyunk arra, hogy gyári közvetlen értékesítést kínálunk, így mindenki számára elérhetővé tesszük ezt az izgalmas élményt. Hagyja, hogy gyermeke magabiztosan és stílusosan ölelje át a nyitott utat, és dédelgetett emlékeket teremtsen funkciókban gazdag és látványos elektromos motorkerékpáros játékunkkal. Üdvözöljük egy olyan világban, ahol minden utazás egy új kaland!
Népszerű tags: gyerek elektromos motorkerékpár felhajtható játék, kínai gyerek elektromos motorkerékpár felhajtó játék gyártók, beszállítók, gyár, Gyerekek elektromos játékautója, Távoli autó gyerekeknek, Elektromos játék gyerekek autó 12v motorok autó, A gyerekek motorkerékpár, Játékok egymásra rakása gyerekeknek, Elektromos út a játékra
Következő: Gyermek elektromos játékautó vonat
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet








