Gyerekjáték motorkerékpár
A termék bemutatása
| Iparág-specifikus tulajdonságok | |
| Anyag | Műanyag |
| Erő | Akkumulátor |
| Egyéb attribútumok | |
| Korcsoport | 2-4 év, 5-7 év, 8-13 év |
| Származási hely | Zhejiang, Kína |
| típus | Autó |
| Stílus | Lovaglás Be Játék |
| Nem | Egynemű |
| Márkanév | DAODEBAO |
| Típusszám | PHXH-JC919 |
| Termék név | Elektromos motorkerékpár gyerekeknek |
| Szín | piros, kék, fehér, sárga, narancs |
| Funkció | Multifunkcionális kormánykerék zenei effektusokkal |
| Akkumulátor | 6V4A |
| Termék méret | 90 * 42 * 58cm |
| Kartondoboz mérete | 68,8*29*33cm / CBM:0.0658 |
| GW & NW (KG) | 7,5/6,65 kg |
| Csomagolás és szállítás | |
| Csomagolás részletei | 1db/ctn,430db/1*20GP,1030db/1*40HQ |
| Kikötő | Sanghaj |
| Ellátási képesség | 40000 darab/darab havonta |
Adja meg gyermekének az irányítást a független előre- és hátrameneti kapcsolóval, így könnyedén navigálhat a játékterében. A lábpedál valósághű érintést ad, intuitív módon gyorsíthat és lassíthat a fiatal versenyzők számára, elősegítve az irányítás és a koordináció érzését.
Népszerű tags: gyerekjáték motorkerékpár, kínai gyerekjáték motorkerékpár gyártók, beszállítók, gyár, Akciójátékok gyerekeknek, Gyerekek elektromos tricikli, Elektromos gyermekek motorkerékpár, Elektromos háromkerekű kerékpár gyerekeknek, Motoros autók gyerekeknek, Motoros lovas járművek gyermekek számára
Egy pár: Autók 3 éveseknek
Következő: Akkumulátoros motorkerékpár gyerekeknek
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet







