Utazás Be Játék Teherautó
A termék bemutatása
| Kulcs attribútumok | |
| Iparág-specifikus tulajdonságok | |
| Anyag | Műanyag |
| Erő | Akkumulátor |
| Egyéb attribútumok | |
| Korcsoport | 0-24 hónap, 2-4 év, 5-7 év, 8-13 év |
| Származási hely | Hebei, Kína |
| típus | Autó |
| Stílus | Lovaglás Be Játék |
| Nem | Egynemű |
| Márkanév | DAODEBAO |
| Típusszám | HS-788 |
| akkumulátor | 12V7*1 |
| motor | 550*4 |
| Szín | piros, sárga, kék |
| Termék méret | 145*90*100cm |
| Kartondoboz mérete | 136*76,5*53cm |
| G.W | 34,2 kg |
| N.W | 28,9 kg |
| OEM/ODM | Elfogad |
| távirányító | 2,4 G távirányító |
| Név | gyermek csomagtartó autó |
| Kikötő | tianjin port vagy bármely kikötő |
| Ellátási képesség | 6000 készlet/szett havonta |

Üdvözöljük a határtalan fantázia és kaland világában Ride-On Toy Truck-unkkal, amely a funkciók egy ereje, amelyet arra terveztek, hogy felejthetetlen és izgalmas játékélményt nyújtson kicsiknek. Ez a játék teherautó nem csak egy utazás; ez egy utazás az izgalom, a felfedezés és a végtelen öröm világába.

Az izgalmakat egy robusztus, 12V7A-es nagy akkumulátor tölti fel, amely hosszú órákon át tartó játékidőt biztosít. A móka azonban nem áll meg itt – merítse gyermekét a zenei élvezetek világába a Bluetooth zenével, így minden utazás személyre szabott koncertté válik. A korai gyermekkori angol történetmesélési funkció oktató hatást ad, vonzó és szórakoztató módon elősegíti a nyelvi fejlődést. Az USB- és MP3-képességek lehetővé teszik a testreszabható lejátszási listák létrehozását, így biztosítva, hogy gyermeke kedvenc dallamai minden kalandban elkísérjék őket.


A technológiában hozzáértő szülők számára a játék teherautója támogatja a mobiltelefon távirányítóját egy dedikált alkalmazáson keresztül, amely modern és kényelmes módot kínál a szórakozás felügyeletére. A dupla ajtók egy kis valósághűséget adnak hozzá, javítva a kisgyermek általános vezetési élményét. Az elektromos billenő vödör és az automatikus emelési funkció izgalmas interakciós elemet hoznak létre, amely ötletes játékra ösztönöz.

Indítsd működésbe a lengés funkciót, amely minden utazáshoz egy extra izgalmat ad. A LED-lámpák nem csak javítják a teherautó megjelenését, hanem hozzájárulnak a biztonságosabb játékkörnyezet kialakításához is, így gyermeke láthatóvá válik a szabadtéri játék során. A kétüléses funkció gondoskodik arról, hogy a szórakozást egy baráttal élvezhesse a legjobban, elősegítve a társadalmi interakciókat és a csapatmunkát.

Vedd át az irányítást a fejlett 2,4G egy-egy távirányítóval, amely nyugalmat biztosít a szülőknek, miközben a gyerekek átélhetik a vezetés élményét. Hogy a játékidő még magával ragadóbb legyen, a teherautó gyermekjáték-eszközökkel van felszerelve, amelyek kreativitást és szerepjátékot ébresztenek.

Felhajtható játékteherautónk uralkodó megjelenését úgy alakítottuk ki, hogy megragadja a gyerekek szívét, így kedvence a játékidő repertoárján. A szolgáltatások sokfélesége ellenére árunk továbbra is kedvező, tükrözve elkötelezettségünket a minőség és az öröm megfizetése mellett. Üdvözöljük, érdeklődjön és rendeljen, hiszen büszkén kínálunk gyári közvetlen értékesítést, biztosítva, hogy gyermeke játékideje végtelen izgalommal és dédelgetett emlékekkel legyen tele.

Népszerű tags: játék teherautó, Kína játék teherautó gyártói, beszállítói, gyárai, Gyerekek elektromos motorkerékpár tricikli, Gyerekek motorkerékpár tricikli, Gyerekek újratölthető elektromos tricikli, Elektromos autók gyermekek számára, Távirányító játékkocsik kisgyerekek számára, Három kerekes gyerek elektromos játékautó
Egy pár: Vezethető autók gyerekeknek
Következő: Elektromos lovaglójáték
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet








