Kiddie Robogó
A termék bemutatása
| Kor | 3 - 6 év, 8-12 év, 2-12, 3-15 |
| Kerék anyaga | PU |
| Test Anyaga | Alumínium, Nylon, PP |
| Összecsukható | Igen |
| Ülés tartalmazza | Igen, NEM |
| Kerékszám | Három |
| Állítható magasságú | Igen |
| Max sebesség | <3,6km/h |
| lámpa tartalmazza | NEM, igen |
| Márkanév | DAODEBAO |
| Modellszám | BTM-921 |
| Termék neve | gyerek robogó |
| Keret | Minden alumínium rúd + ABS műanyag + PU kerekek |
| Méret | 69*56*52cm |
| Fék | Lábfék |
| Szín | piros, kék, rózsaszín, graffiti |
| Első gumi | 120*35mm |
| Hátsó gumi | 80*24mm |
| Gumiabroncs típus | PU könnyű kerekek |
| Csomagolás | 1 db/színes doboz, 6 db/karton |
| Karton mérete | Karton mérete |
| Csomagolás és szállítás | |
| Csomagolás részletei | A kartoncsomagolás testreszabható az ügyfelek igényei szerint |
| Kikötő | Tiencsin kikötő, Qingdao kikötő |
| Ellátási képesség | 50 000 doboz/doboz naponta |
Szórakozás és lebilincselő: A színes LED-es kerekekkel és egy zenei funkcióval ez a gyerekrobogó szórakoztatja a kicsiket, miközben elősegíti az aktív játékot.
Kettős lovaglási lehetőség: Ez a kényelmes üléssel felszerelt robogó lehetővé teszi a gyermekek számára, hogy üljenek vagy álljanak lovaglás közben, így kielégítve a különböző lovaglási preferenciákat.
Népszerű tags: kiddie robogó, kínai gyerekrobogó gyártók, beszállítók, gyár, 3 -ból 3 -ból robogó, Baby Balance Bike, KIDS SCOOTER, Multifunkcionális gyerekek robogó, Csúszás csavaró kiegyensúlyozó autó négykerék, Három egy robogóban gyerekeknek
Egy pár: Játékok Összecsukható robogó
Következő: Gyermek robogó üléssel
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet






