Kerékpárok 13 éveseknek
A 13-éveseknek szóló kerékpárok oldala egy olyan kollekciót mutat be, amelyet a tizenéves korba lépő fiatal serdülők igényeinek kielégítésére terveztek. Ezek a kerékpárok egyensúlyban tartják a biztonságot, a kényelmet és a stílust, olyan funkciókkal felszereltek, mint a biztonságot szolgáló láncvédő, az egyenetlen terepen való kényelemért egy lengéscsillapító nyereg, valamint további praktikus elemekkel, például kosárral és hátsó üléskerettel a kényelem érdekében. Könnyű testtel készültek a könnyű használat érdekében, kifejezetten a tinédzserek változó igényeinek kielégítésére, akik kerékpáros utazásaik során függetlenségre és kalandra vágynak.
A termék bemutatása
| Villa Anyaga | Acél |
| Fogaskerekek | Egyetlen sebesség |
| Kerékméret | 24" |
| Keret anyaga | Acél |
| Fékrendszer | Tárcsafék |
| Egyéb attribútumok | |
| Felni Anyaga | Acél |
| Keret típusa | Teljesen ütésálló keret |
| Származási hely | Tiencsin |
| Márkanév | DAODEBAO |
| Modellszám | KAQ-YDN |
| Villa felfüggesztés | Igen |
| Bruttó súly | 25 kg |
| Nettó súly | 23 kg |
| Pedál típus | Közönséges pedál |
| Hossz (m) | 1.6 |
| Terhelhetőség | 150 kg |
| Termék neve | elektromos kerékpár/elektromos hegyikerékpár//akkumulátor/EV/PEV/e bike/ |
| Kategória | elektromos kerékpár/elektromos hegyikerékpár//akkumulátor/EV/PEV/e bike/ |
| Bizonyítvány | CE / EN71/3CCC/BV |
| anyag | Alumíniumötvözet /acél/szénszál |
| kor | felnőtt |
| Logó | OEM ODM |
| Kormány | alumínium/acél/magnézium ötvözet |
| Kulcsszavak | elektromos kerékpár / elektromos hegyi kerékpár / / akkumulátor / EV / PEV / e kerékpár / gépek |
| Alkalmazás | szabadtéri tevékenységek |
| Szín | Testreszabott |
| Csomagolás és szállítás | |
| Csomagolás részletei | SKD vagy CKD, 28 hüvelykes elektromos városi kerékpárhoz kosárral és hátsó tartóval női részére |
| Kikötő | Tianjin xingang, Kína, 28 hüvelykes elektromos városi kerékpárhoz kosárral és hátsó tartóval női |
| Ellátási képesség | 50000 darab/darab havonta |


【BIZTONSÁGOS ÉS TARTÓS SZEMÉLYEZÉS】 Az alátétfék megállítja és könnyedén irányíthatja, a zárt láncvédő pedig megakadályozza, hogy megsérüljön. A strapabíró hi-ten acélváz kellően megbízható, csakúgy, mint Amerika Kapitány pajzsa, amelyet a keretre vonatkozó LIFETIME garancia támaszt.


【KÖNNYŰ TELEPÍTÉS SZÓLÓ】 A kerékpár 85%-ban össze van szerelve, és az alapvető összeszerelési eszközökkel együtt szállítják, csak néhány alkatrészt kell hozzáadni a kerékpárhoz. Az egész folyamat olyan egyszerű, mint felforralni egy tál tésztát, és díszíteni a szósszal és a fűszerekkel.
Népszerű tags: kerékpárok 13 éveseknek, Kína kerékpárok 13 éveseknek gyártók, beszállítók, gyár, Tartós gyermekkerékpár, Gyerekek kerékpár 18 hüvelykes magnéziumkerékkel, Gyerekek kerékpár lányoknak, Gyerekkerékpárok speciális, Magnéziumötvözet gyerekek kerékpár, OEM gyermekek kerékpár
Egy pár: Junior hegyi kerékpárok
Következő: 16 hüvelykes kerékpár
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet




