Ifjúsági kerékpár magas széntartalmú acél
A termék bemutatása
| Villa Anyaga | Acél |
| Fogaskerekek | Egyetlen sebesség |
| Kerékméret | 18"20"22 |
| Keret anyaga | Acél |
| Fékrendszer | F: hátsó fék/R: Szalagfék |
| Egyéb attribútumok | |
| Felni Anyaga | Acél |
| Edzőkerekek | Igen |
| Keret típusa | Puha farkú keret |
| Származási hely | Hebei, Kína |
| Márkanév | DAODEBAO |
| Típusszám | KAQ-BL |
| Villa felfüggesztés | NEM |
| Bruttó súly | 9 kg |
| Nettó tömeg | 8 kg |
| Pedál típus | Közönséges pedál |
| Hossz (m) | 1.4 |
| Terhelhetőség | 75 kg |
| Termék név | Gyermek kerékpár/gyerekbicikli/bababicikli |
| Keret anyaga | Magas széntartalmú acél |
| Pedál típus | Közönséges pedál |
| Hegesztés | TIG vagy CO2 |
| Fék | első féknyereg hátsó szalagfék |
| Kerék típusa | 12 14 16 18 20 küllős kerékkel |
| Kormány | Acél kormány |
| Villa | Futóvilla |
| Standard szín | Sárga, zöld, kék, piros |
| Kor | 2-10+ éves |
| Kikötő | Tianjin vagy bármely más kikötő, ha kerékpárra van szüksége 10 11 éves gyerekek kerékpározására / évjárat gyermek kerékpár gyerek kerékpár |
| Ellátási képesség | 10000 darab/darab havonta |


A környezetbarát nanofesték technológia alkalmazása nemcsak a kerékpár esztétikai megjelenését erősíti, hanem a fenntarthatóság iránti elkötelezettségünket is hangsúlyozza. Az ezzel a fejlett technológiával bevont keret nem csak az elegáns dizájnt mutatja be, hanem hozzájárul a környezeti hatások csökkentéséhez is.


Három sokoldalú méretben kapható: - 18- hüvelyk, 20- hüvelyk és 22- hüvelyk – ifjúsági kerékpárunk számos magasságot és preferenciát kínál. A méretek sokfélesége a különböző korcsoportoknak megfelelő, lehetővé téve a testreszabott illeszkedést minden versenyző számára. A többféle színválaszték, valamint a testreszabott színek opciója személyre szabott megjelenést biztosít, így a fiatal kerékpárosok olyan kerékpárt választhatnak, amely tükrözi egyedi stílusukat és személyiségüket.


Versenyképes árazású és gyári közvetlen értékesítésen keresztül elérhető, magas széntartalmú acél ifjúsági kerékpárunk nemcsak gazdagító vezetési élményt ígér, hanem verhetetlen értéket is. Érdeklődni és rendelni invitálunk, hogy az életedben élő fiatalok a minőséget, biztonságot és egyéniséget előtérbe helyező kerékpárral vegyék magukévá a kerékpározás örömét. Üdvözöljük az izgalmas kalandok világában két keréken!
Népszerű tags: ifjúsági kerékpár magas széntartalmú acél, kínai ifjúsági kerékpár magas széntartalmú acél gyártók, beszállítók, gyár, Gyerekek kerékpár lány, Gyerekek kerékpárok 18 hüvelykes kerekekkel, Kerékpáros sapka a gyerekek kerékpárosához, Letakarítható elektromos gyermekek kétkerekű, Gyerekek speciális kerékpár, ülés fedele a gyermekek kerékpárosához
Egy pár: Diákkerékpár
Következő: 16 hüvelykes ciklus
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet




