Fiú 14 hüvelykes gyerek kerékpár
A biztonságot a szórakozással ötvöző kerékpár ideális választás arra, hogy a gyerekeket a kerékpározásra és a szabadtéri kalandokra ösztönözze, kényelmes és biztonságos vezetési élményt biztosítva a fiatal versenyzőknek.
A termék bemutatása
| Villa Anyaga | Acél |
| Fogaskerekek | Egyetlen sebesség |
| Kerékméret | 14 16 18 20 |
| Keret anyaga | Acél |
| Fékrendszer | Nyerges fék/szalagfék |
| Egyéb attribútumok | |
| Felni Anyaga | Acél |
| Edzőkerekek | Igen |
| Keret típusa | Kemény váz (nem hátsó lengéscsillapító) |
| Származási hely | Hebei, Kína |
| Márkanév | DAODEBAO |
| Modellszám | XAM-WL |
| Villa felfüggesztés | NEM |
| Bruttó súly | 11 kg |
| Nettó súly | 10 kg |
| Pedál típus | Közönséges pedál |
| Hossz (m) | 1.4 |
| Terhelhetőség | 100 kg |
| Termék neve | Új modell Steel Frame Kids kerékpár |
| Standard szín | Lila, kék és zöld és személyre szabott |
| Gyerek kerékpár felni | Acél |
| Gyerek kerékpár mérete | 14 16 18 20 |
| Gyerek bicikli fék | Nyerges fék/szalagfék |
| Gyerekkerékpár OEM | Elérhető |
| Kids bike kor | 8-12 éves kínai gyerekkerékpár új stílusú 20 hüvelykes lánykerékpár |
| Gyermek kerékpár minta | Kínálat |
| Logó | Testreszabott logó |
| Nyereg | MTB nyereg |
| Csomagolás és szállítás | |
| Csomagolás részletei | bicikli gyerek 85% SKD vagy 100% CKD kínai gyerek kerékpár új stílusú 20 colos lány kerékpár 7 éves kínai gyerek kerékpár új stílusú 20 colos lány kerékpár 7 éves korig |
| Kikötő | Xingang port vagy bármilyen kikötő, amire szüksége van kínai gyerekkerékpárhoz új stílusú 20 hüvelykes lány kerékpár 7 éves kínai gyerek kerékpár új |
| Ellátási képesség | 10000 Darab/Db havonta kerékpáros gyerek |


Könnyen összeszerelhető - A kerékpár könnyen összeszerelhető, és részben összeszerelve érkezik. Körülbelül 20-30 percet vesz igénybe a biztonságos és szilárd összeszerelés befejezése


Kosár - A kerékpárhoz kosár tartozik (ha úgy dönt, hogy behelyezi a kosarat, távolítsa el az első fényvisszaverő lemezt)

Népszerű tags: fiú 14 hüvelykes gyerek kerékpár, kínai fiú 14 hüvelykes gyerek kerékpár gyártók, beszállítók, gyár, Gyerekek kerékpár magnéziumötvözet kerete, kabát gyermekeknek kétkerekű, Jersey gyerekeknek biciklizni, Kiddie kerékpárok, erős gyerekek kerékpár, Ifjúsági kerékpárok 14 hüvelykes kerekekkel
Egy pár: 14 hüvelykes gyerekkerékpár
Következő: 18 hüvelykes gyermek kerékpárok
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet




