Színes gyermek kerékpár
A DAODEBAO Colorful Children Bicycle a 6-15 éves gyermekek számára készült, magas széntartalmú acélvázzal és alumíniumötvözet villával, felfüggesztéssel. 18, 20 és 22 hüvelykes méretben kapható, egyfokozatú sebességváltóval és tárcsafékrendszerrel rendelkezik. A 200 kg-ot meghaladó teherbírásával és állítható ülésével ez a kerékpár strapabíró és alkalmazkodóképes, különféle színekben kapható, hogy megfeleljen a különböző preferenciáknak.
A termék bemutatása
| Keret anyaga | Magas széntartalmú acél |
| Villa Anyaga | Alumínium ötvözet |
| Villa felfüggesztés | Igen |
| Fékrendszer | Tárcsafék |
| Kerékméret | 18"20"22" |
| Fogaskerekek | Egyetlen sebesség |
| Egyéb attribútumok | |
| Felni Anyaga | Alumínium ötvözet |
| Gumiabroncs szélesség | 20*2.15" |
| Származási hely | Hebei, Kína |
| Modellszám | XAM-MBTAWT |
| Márkanév | DAODEBAO |
| Keret típusa | Kemény váz (nem hátsó lengéscsillapító) |
| Pedál típus | Közönséges pedál |
| Terhelhetőség | Több mint 200 kg |
| Hossz (m) | 1.7 |
| Nettó súly | 15 kg |
| Bruttó súly | 18 kg |
| Termék neve | Mountain Bike |
| Szín | Kék Piros Rózsaszín |
| Méret | 18 20 hüvelyk |
| Kor | 6-15 év |
| Gumi | 1.75/1.95/2.125/2.35 |
| Keret | Magas széntartalmú acélváz |
| Logó | OEM Made.welcome testreszabott logó |
| Nyereg | Kényelmes |
| Kormány | Acél kormány |
| Csomagolás | 85% SKD / CKD karton csomagolás |
| Csomagolás és szállítás | |
| Csomagolás részletei | kerékpárok mountain bike Csomag: 85% SKD |
| Kikötő | Tianjin kikötő, vagy az ügyfelek igényei szerint |
| Ellátási képesség | 1000000 darab/db havonta kerékpár mountain bike |


【Gyerekeknek tervezve】 Ez a BMX stílusú kerékpár levehető edzőkerekekkel rendelkezik, amelyek még a kezdők számára is megkönnyítik az egyensúlyozást. Az ülés magassága gyorsan állítható a gyermek magasságának megfelelően. A palackketrecek vizet vagy italokat szállíthatnak, hogy minden utazást még élvezetesebbé tegyenek.


【Könnyen összeszerelhető】 85% előre összeszerelt, nagyon könnyen összeszerelhető, kérjük, olvassa el a telepítési útmutatót és a telepítési videót a telepítés előtt. Ügyeljen arra, hogy ne fordítva szerelje fel az első villát, és különböztesse meg a bal és a jobb pedált. Összeszerelés után fújja fel az abroncsot.

Népszerű tags: színes gyermek kerékpárok, Kína színes gyermek kerékpárok gyártói, beszállítói, gyárai, 18 gyerek kerékpár, Kiddies kerékpár, nadrág gyerekeknek kerékpár, Professzionális gyerekek kerékpározás, Speciális ifjúsági kerékpárok, Ifjúsági kerékpár stabilizátorokkal
Egy pár: Megfizethető gyerekkerékpárok
Következő: Legjobb Gyermek kerékpár
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet




