Legjobb Gyermek kerékpár
A DAODEBAO Best Children Bike tartósságra és kényelemre lett tervezve, magas széntartalmú acél vázzal, tárcsafékekkel és alumínium könnyűfém keréktárcsákkal. 16", 18", 20" és 22" méretben kapható, különböző korosztályok számára alkalmas. A kerékpár 21-sebességváltókkal van felszerelve, így alkalmas különféle vezetési körülményekre. A 100 kg-os teherbírásával és több színben kapható kerékpár funkcionális és látványos, tökéletes a gyermekek szabadtéri kalandjaihoz.
A termék bemutatása
| Keret anyaga | Magas széntartalmú acél |
| Villa Anyaga | Magas széntartalmú acél |
| Villa felfüggesztés | NEM |
| Fékrendszer | Tárcsafék |
| Kerékméret | 16"18"20"22" |
| Fogaskerekek | 21 Sebesség |
| Egyéb attribútumok | |
| Felni Anyaga | Alumínium ötvözet |
| Gumiabroncs szélesség | 20*1.75" |
| Származási hely | Hebei, Kína |
| Modellszám | XAM-MBHTK |
| Márkanév | DAODEBAO |
| Keret típusa | Kemény váz (nem hátsó lengéscsillapító) |
| Pedál típus | Közönséges pedál |
| Terhelhetőség | 100 kg |
| Hossz (m) | 1.8 |
| Nettó súly | 15 kg |
| Bruttó súly | 16 kg |
| Szín | piroskékCsokoládé Egyedi szín |
| Keret | Magas széntartalmú acélváz |
| Fék | Dis Fék |
| Stílus | MTB hegyi kerékpár |
| Méret | 18/20/22 |
| Gumi | Air Tire |
| Kerék típusa | 18 "Léggumik |
| SZÁMÍTÓGÉPGYÁRTÓ | Elfogadható |
| Csomag | 85% Csomagolt |
| Lánc | Pozícionáló lánc |
| Csomagolás és szállítás | |
| Csomagolás részletei | Kartondoboz |
| Kikötő | TIENCSIN |
| Ellátási képesség | 20000 egység/egység havonta |


Tartósra épített: A masszív acélváz és villa lenyűgöző ütésállóságot biztosít sziklás és göröngyös terepen, a hátsó széleken készült gumiabroncsok pedig jó tapadást biztosítanak nedves és száraz körülmények között, és könnyen túlélik a tanulási egyensúly nehézségeit. A teljes lefedettségű láncvédő a gyermekek kis kezét, lábát és ruházatát védi.


Növekszik a gyerekekkel: A Kid's Mountain Bike nagyszerű választás az első alkalommal lovagolók számára. Levehető edzőkerekekkel, állítható magasságú nyereggel, ez a gyerekbicikli képes kielégíteni gyermeke szükségleteit a különböző szakaszokban, és együtt nőni vele. Ahogy a gyermekei egyre nagyobb önbizalmat kapnak, átléphetnek a következő kihívás elé.
Népszerű tags: legjobb gyermekkerékpár, Kína legjobb gyermekkerékpár-gyártói, -beszállítói, gyárai, Letakarítható elektromos gyermekek kétkerekű, Sisak gyermekkerékpárhoz, gyerekek kerékpár, Könnyű magnéziumötvözet kerékpárok, cserélhető alkatrészek akkumulátorral működtetett gyermek kerékpár, Napszemüveg gyerekeknek kétkerekű
Egy pár: Színes gyermek kerékpár
Következő: Könnyű gyerek kerékpár
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet




