Speciális kerékpár gyerekeknek
A speciális gyerekeknek szánt kerékpárok olyan funkciókat kínálnak, mint az állítható magasság, a tartósság és a vonzó kialakítás a motoros készségek, a függetlenség és a szociális interakció fejlesztése érdekében. Ezeket a kerékpárokat úgy tervezték, hogy javítsák a koordinációt és az izomerőt, biztosítva a szórakoztató és biztonságos vezetési élményt. Közvetlenül a gyárból árusítva a minőséget a megfizethetőséggel, megbízható vevőszolgálattal párosítják, így kiváló választás fiatal kerékpárosok számára.
A termék bemutatása
| Villa Anyaga | Acél |
| Fogaskerekek | Egyetlen sebesség |
| Kerékméret | 24" |
| Keret anyaga | Acél |
| Fékrendszer | Fékvezeték |
| Egyéb attribútumok | |
| Felni Anyaga | Alumínium ötvözet |
| Edzőkerekek | Igen |
| Keret típusa | Teljesen ütésálló keret |
| Származási hely | Hebei, Kína |
| Márkanév | DAODEBAO |
| Modellszám | XAM-MBTFLD |
| Villa felfüggesztés | Igen |
| Bruttó súly | 9,5 kg |
| Nettó súly | 8,5 kg |
| Pedál típus | Közönséges pedál |
| Hossz (m) | 0.95-1.15m |
| Terhelhetőség | 120 kg |
| Termék neve | gyerek bicikli |
| Méret | 24" |
| Rim | Alumínium ötvözet felni |
| Villa | Acél villa |
| Fék | Kézifék |
| Nyereg | Puha bőr |
| Kerék típusa | 24"-os légkerekek |
| Kerékméret | 18 20x2.125/2.4 |
| Szállítási módok | Tenger |
| Előny | Közvetlen gyári |
| Csomagolás és szállítás | |
| Csomagolás részletei | 1 db /karton angol nyelvű vagy nyelvi kézikönyvet kér 5 rétegű barna kartondobozban vagy színes dobozban |
| Kikötő | Tiencsin vagy Qingdao |
| Ellátási képesség | 10000 darab/darab havonta |


OPTIMALIZÁLT SÚLY ÉS GEOMETRIA. Az EZ kerékpár váztömege 20%-kal csökkent az átlaghoz képest. Az exkluzív gyermekbarát geometria optimális lovaglási testtartást biztosít a gyerekeknek. Az alsó kerethelyzetnek, az állítható magasságú nyeregnek és kormánynak köszönhetően még a kisgyermekek lábai is könnyedén hozzáérhetnek a talajhoz, és magabiztosan indulhatnak.


FEDEZZE FEL TÖBB SZÓRAKOZÁST. A jellegzetes "sugárhajtóműves" vizespalack, az aranyos elektromos csengő, a szárburkolat, a több menő mod a kerékpáron, így minden EZ motoros személyiségéhez illik. Rengeteg móka várja Önt!

Népszerű tags: speciális kerékpár gyerekeknek, kínai speciális kerékpár gyerekeknek gyártók, beszállítók, gyár, Magnéziumötvözet lányok kerékpár, Ifjúsági kerékpár stabilizátorokkal, Vízpalack tartó a gyermekek kétkerekűjéhez, Lány gyerekek kerékpár, Gyerekek kerékpár magnéziumötvözet kerettel, kabát gyermekeknek kétkerekű
Egy pár: Hegyi kerékpár gyerekeknek
Következő: Olcsó gyerek kerékpárok
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet



