Diákkerékpár
A termék bemutatása
| Villa Anyaga | Acél |
| Fogaskerekek | Egyetlen sebesség |
| Kerékméret | 26" |
| Keret anyaga | Acél |
| Fékrendszer | V fék |
| Egyéb attribútumok | |
| Felni Anyaga | Alumínium ötvözet |
| Keret típusa | Teljesen ütésálló keret |
| Gumiabroncs szélesség | 26*2.5" |
| Származási hely | Hebei, Kína |
| Márkanév | DAODEBAO |
| Típusszám | KAQ-MK |
| Villa felfüggesztés | Igen |
| Bruttó súly | 18 |
| Nettó tömeg | 16 |
| Pedál típus | Közönséges pedál |
| Hossz (m) | 1.7 |
| Terhelhetőség | 160 kg |
| Kikötő | Tianjin kikötő vagy az ügyfél kérésére City Bike divatos női kerékpár OEM Lady Bike jó minőségű női kerékpár városi kerékpár |
| Ellátási képesség | 5000 darab/darab hetente |


Feje ki egyéniségét diákkerékpárunkkal, amely élénk színválasztékban kapható, minden ízlésnek megfelelően. Ami ezt a kerékpárt különbözteti meg egymástól, az a színek testreszabásának lehetősége, amely lehetővé teszi a diákok számára, hogy személyre szabják utazásaikat, és olyan nyilatkozatot tegyenek, amely összecseng egyedi személyiségükkel. A klasszikus árnyalatoktól a merész és élénk árnyalatokig a választási lehetőségek éppolyan változatosak, mint a tanulók.


A tanulók sokrétű igényeinek kielégítésére kerékpárunk többféle méretben is elérhető, így kényelmes és személyre szabott illeszkedést biztosít minden versenyző számára. Ez az alkalmazkodóképesség teszi diákbiciklinket minden korosztály számára alkalmassá, a fiatal lovasoktól az egyetemi campusokon közlekedőkig. A rugalmas méretezés célja, hogy személyre szabott lovaglási élményt nyújtson, figyelembe véve az egyes tanulók egyedi igényeit.

Népszerű tags: diákkerékpár, kínai diákkerékpár-gyártók, beszállítók, gyár, kormányfogás a gyerekek kerékpárosához, gyerekek kerékpáros, gyerekek kerékpár, ülés fedele a gyermekek kerékpárosához, Kerékpáros kesztyű gyerekek kerékpárosához, sárvédő gyerekek kerékpárosához
Egy pár: Ifjúsági kerékpár
Következő: Ifjúsági kerékpár magas széntartalmú acél
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet




