Ebikes felnőtteknek
A termék bemutatása
| Fogaskerekek | 27 Sebesség |
| Keret anyaga | Alumínium ötvözet |
| Kerékméret | 26" |
| Feszültség | 36V |
| Tápegység | Lítium akkumulátor |
| Fékrendszer | Fékvezeték |
| Márkanév | DAODEBAO |
| Típusszám | DGCS-X4 |
| Motor pozíció | első agy motor |
| Akkumulátor helyzete | Lefelé cső |
| Intelligens típus | Elektronikus |
| Származási hely | Guangdong, Kína |
| Tartomány teljesítményenként | 31 - 60 km |
| Teljes sebesség | >50km/h |
| Nyomaték | 30-50 Nm |
| Töltési idő | >3 óra |
| Töltési idő | 6 óra |
| Akkumulátor | 36V8A A osztályú lítium akkumulátor |
| MOQ | 100 |
| Motor | 350 W-os motor |
| Szín | fekete |
| Sebesség | 32 km/h |
| Motor erő | 36V 250W |
| Max. terhelés | 150 kg |
| Termék név | Elektromos kerékpár |
| típus | Országúti E-bike |
| Csomagolás és szállítás | |
| Csomagolás részletei | kartondoboz |
| Kikötő | Kanton |
| Ellátási képesség | 100 000 darab/darab havonta |

Engedje szabadjára a vezetés örömét felnőtteknek szánt Ebike-jainkkal, amelyeket aprólékosan úgy terveztek, hogy izgalmas és kényelmes élményt nyújtsanak minden szintű kerékpáros számára. A precízen és a részletekre való odafigyeléssel megtervezett elektromos kerékpárok a teljesítmény, a stílus és a sokoldalúság tökéletes keverékét testesítik meg.

A 26*4-es abroncsmérettel.{2}} Ebike-jaink könnyedén, stabilan és irányíthatóan megküzdenek a változatos terepen. Növelje lovaglási élményét a testreszabható színpaletta kiválasztásával, amely lehetővé teszi egyéniségének kifejezését a kívánt esztétikán keresztül. A könnyű, de tartós alumíniumötvözetből készült kerékpárok mindössze 29 kg-ot nyomnak, optimális egyensúlyt teremtve a hordozhatóság és a szilárdság között.

Tapasztalja meg a páratlan teljesítményt a 350 W-1000W-os motorral, amely 12G küllőkkel rendelkezik a sima és hatékony utazás érdekében. A 48V10.4A-tól 48V25A-ig terjedő lítium akkumulátor lenyűgöző, 40-80 kilométeres hatótávolságot biztosít, így szabadon felfedezheti a messzire. Akár kényelmes, 25/órás sebességgel cirkál, akár 45/órás adrenalint keres, Ebike-jaink minden alkalommal izgalmas utazást biztosítanak.
|
A termék paraméterei |
|||
|
Méret: |
26 hüvelyk |
Keret anyaga: |
Repülési alumínium ötvözet |
|
Betöltés: |
150 kg |
elektromos gépek: |
500-1000W |
Népszerű tags: ebikes felnőtteknek, Kína ebikes felnőtteknek gyártók, beszállítók, gyár, 20 hüvelykes összecsukható zsíros gumiabroncs elektromos kerékpár, Városi autópálya E kerékpárok, Elektromos kerékpár összecsukható kerékpár, Elektromos kerékpárok akkumulátorral, Elektromos zsíros gumiabroncs hegyi kerékpárok, Teljes felfüggesztés E kerékpár ötvözött kerettel
Egy pár: Fat Tire Electric Mountain
Következő: Terep Fat Tire Mountain Ebike
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet








