Kivehető akkumulátoros hegyi elektromos kerékpár
A termék bemutatása
| Fogaskerekek | 7 Sebesség |
| Keret anyaga | Alumínium ötvözet |
| Kerékméret | 20" |
| Feszültség | 48V |
| Tápegység | Lítium akkumulátor |
| Fékrendszer | Tárcsafék |
| Akkumulátor-kapacitás | 12,5 Ah |
| Egyéb attribútumok | |
| Nyomaték | 30-50 Nm |
| Származási hely | Zhejiang, Kína |
| Márkanév | DAODEBAO |
| Típusszám | DGCS-K7 |
| Tartomány teljesítményenként | 31 - 60 km |
| Teljes sebesség | 30-50Km/h |
| Töltési idő | >3 óra |
| Motor pozíció | Hátsó agy motor |
| Akkumulátor helyzete | Ülőcső |
| Első villa | MOZO felfüggesztő villa |
| Gumi | Kenda |
| Motor erő | 48V500W |
| Vezérlő | Intelligens vezérlő |
| Gázkar | Hüvelykujj fojtószelep |
| Kijelző | LCD/LED kijelző |
| Akkumulátor | 48V10AH |
| PAS | 1:1 intelligens pedállal támogatott rendszer |
| Hatótávolság | 31-60 km |
| Tanúsítvány | CE CCC ISO9001 |
| Csomagolás és szállítás | |
| Csomagolás részletei | 7 rétegű duplafalú kartondoboz, Csomagolási méret: 146*28*70cm Egyedi csomag és logó elérhető |
| Kikötő | Shanghai és Ningbo |
| Ellátási képesség | 5000 darab/darab havonta |

Tapasztalja meg az off-road kaland csúcsát a cserélhető akkumulátoros hegyi elektromos kerékpárunkkal, amely egy úttörő az elektromos kerékpározás birodalmában, amely zökkenőmentesen ötvözi az erőt, a tartósságot és a sokoldalúságot. A testreszabható színek hátterében ez a kerékpár nemcsak közlekedési eszköz; ez az egyéniség kijelentése.

A könnyű, de masszív alumíniumötvözetből készült váz, az üléscső és a vízszintes fogantyú hozzájárul a 30 kg-os teljes nettó tömeghez, agilis utazást biztosítva a tartósság feláldozása nélkül. A kerékpár 150 kg-os teherbírása biztosítja, hogy különböző méretű versenyzők is elférjenek benne, így ideális társ minden kalandor számára.

Speciális funkciókkal felszerelve, beleértve a 20*4,0-es motorosszán félcsomagos légydeszkát és a speciális olajsárga lengéscsillapító első villát, ezt az elektromos kerékpárt a zord hegyi ösvények meghódítására tervezték. A Shimano TX50 váltó, a ZT50 hátsó váltó és a Shimano 7-sebességű szabadonfutó precíz sebességváltást kínál, javítva az irányíthatóságot és a manőverezhetőséget.

A biztonság és a funkcionalitás a legfontosabb: átfogó világítási rendszer, vízálló csatlakozók és egyirányú féklámpa funkció a hátsó lámpában. A beépített 12-mágneses sebességérzékelő zökkenőmentes átmenetet biztosít a három vezetési mód között: Pure Electric, Electric Power Assist és Human Powered Riding.
Népszerű tags: cserélhető akkumulátoros hegyi elektromos kerékpár, kínai cserélhető akkumulátoros hegyi elektromos kerékpár gyártók, beszállítók, gyár, Felnőtt elektromos útkerékpár, Akkumulátorral működő e kerékpárok, Elektromos összecsukható kerékpár kerékpár, Elektromos hegyi kerékpár zsíros gumiabroncsokkal, Lépcsőzetes összecsukható e-kerékpárok, Nyomvonal zsíros gumiabroncs e-hegyi kerékpár
Következő: Összecsukható Fat Tire elektromos kerékpár
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet


