Elektromos kerékpár felnőtteknek
A termék bemutatása
| Fogaskerekek | 21 Sebesség |
| Keret anyaga | Acél |
| Kerékméret | 26" |
| Feszültség | 48V |
| Tápegység | ÓLOM-SAV AKKUMULÁTOR |
| Fékrendszer | Tárcsafék |
| Akkumulátor-kapacitás | 16,7 Ah |
| Egyéb attribútumok | |
| Nyomaték | 70-80 Nm |
| Töltési idő | 1-3 óra |
| Motor pozíció | Hátsó agy motor |
| Akkumulátor helyzete | Hátsó tartó |
| Gumiabroncs szélesség | 1.95, 2.125 |
| Származási hely | Hebei, Kína |
| Márkanév | DAODEBAO |
| Típusszám | TJFSD-F01 |
| Tartomány teljesítményenként | >60 km |
| Teljes sebesség | 30-50Km/h |
| Gumi | 1.95 |
| Villa | Villa |
| Kerék típusa | Küllős kerék |
| Váltó | EF5S1-7 TZ-50 TZ-30 |
| Logó | OEM Made.welcome testreszabott logó |
| Fogantyú | SM ötvözet |
| Szabadonfutó | 11-13-15-17-19-21-24-27-31-35-40 |
| Gumiabroncs és cső | 24/26/20*1,95/2,125 fekete gumiabroncs |
| Alkalom | Strand |
| Hangerő | 0.2m³ |
| Csomagolás részletei | SKD vagy CKD könnyűfém felnik rocker mini bmx kerékpárok bmx-hez, mini bmx kaszkadőr teljesítményű kerékpárok eladók, nagykereskedelmi egyedi bmx freestyle 20 |

Bemutatjuk felnőtteknek szánt elektromos kerékpárunkat, amely a legmodernebb technológia, az elegáns dizájn és a kiváló teljesítmény tökéletes keveréke. Ez a precízen kidolgozott kerékpár páratlan vezetési élményt ígér a rajongóknak és az ingázóknak egyaránt.

Lényegében a kerékpár robusztus, de könnyű alumíniumötvözetből készült 27.{1}}hüvelykes vázzal büszkélkedhet, belső kábelelvezetéssel a tiszta és áramvonalas megjelenés érdekében. Az első villa teljesen alumínium reteszelő hidraulikus lengéscsillapító technológiával van felszerelve, amely még kihívásokkal teli terepen is egyenletes haladást biztosít. Az ergonomikus kialakítás folytatódik a BT csöves kormányrúddal és az alumíniumötvözet kovácsolt szárral, kiváló irányíthatóságot és manőverezhetőséget biztosítva.

A lovaglás kényelme a legfontosabb, ezért építettünk be egy csúcskategóriás plüss nyerget, amely kényelmes utazást biztosít, függetlenül a távolságtól. A kerékpár SHIMANO SL-M2000 kilencfokozatú hüvelykujj-váltója az M370 hátsó váltóval kombinálva garantálja a zökkenőmentes sebességváltást, lehetővé téve a különféle tájakon való megerőltetés nélküli megbirkózást.
Népszerű tags: elektromos kerékpár felnőtteknek, kínai elektromos kerékpár felnőtteknek gyártók, beszállítók, gyár, közúti elektromos kerékpár, szár az elektromos kerékpárhoz, ütésszívó elektromos kerékpárhoz, hegyi elektromos kerékpár, Kerék az elektromos kerékpárhoz, nulla kibocsátású elektromos kerékpár
Következő: Akkumulátoros elektromos kerékpár
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet



