Elektromos összecsukható E-Bike Kerékpár
A termék bemutatása
| Fogaskerekek | 7 sebesség |
| Keret anyaga | Alumínium |
| Kerékméret | 20" |
| Feszültség | 48V |
| Tápegység | Lítium akkumulátor |
| Fékrendszer | Tárcsafék |
| Akkumulátor-kapacitás | 10,5 AH |
| Egyéb attribútumok | |
| Nyomaték | 70-80 Nm |
| Származási hely | Tianjin, Kína |
| Márkanév | DAODEBAO |
| Típusszám | DGCS-K3 |
| Teljes sebesség | <30km/h |
| Töltési idő | >3 óra |
| Motor pozíció | Hátsó agy motor |
| Akkumulátor helyzete | Integrált akkumulátor |
| típus | összecsukható 20"-os ebike |
| Funkció | kövér gumiabroncs |
| Motor erő | 48V350W |
| Kijelző | LCD |
| Akkumulátor | 48V 10,4Ah lítium akkumulátor |
| Váltó | Shimano 7 sebességes váltó |
| Gumiabroncs szélesség | 4.0 FAT TRE |
| Fék | Tárcsafék |
| Első villa | Alumínium ötvözet villa |
| Fény | LED lámpa |
| Csomagolás és szállítás | |
| Csomagolás részletei | 85% SKD 1 tengerre alkalmas kartondoboz |
| Kikötő | Tiencsin kikötője |
| Ellátási képesség | 1000 készlet/szett havonta |

Bemutatjuk a legmodernebb elektromos összecsukható elektromos kerékpárunkat, amely a modern mérnöki munka csodája, amely az ingázási élményt fokozza. A karcsú és testreszabható színpalettával büszkélkedő elektromos kerékpár nemcsak praktikus szállítási mód, hanem stílusos megjelenés is.

A nagy teljesítményű, 350 W{1}}W-os küllős kerékmotorral felszerelt e-kerékpárunk könnyedén száguld a 25 km/órától a lenyűgöző 50 km/óráig terjedő sebességgel, biztosítva a gyors és hatékony utazást. A 48V10.4A lítium akkumulátor lenyűgöző, 40 kilométeres hatótávolságot biztosít egyetlen feltöltéssel, így megbízható társ a mindennapi utazásokhoz.

A precíziós kialakítású alumíniumötvözet üléscső és vízszintes fogantyú hozzájárul a kerékpár könnyű, mégis tartós szerkezetéhez. Az elektromos járművekhez való 20*4.0 speciális gumiabroncsok, valamint a speciális 7-sebességű Shimano szabadonfutó kivételes tapadást és irányíthatóságot biztosítanak, így különféle terepen is használhatók.

A Shimano TX50 váltó és a ZT50 hátsó váltó zökkenőmentes sebességváltást biztosít, sima és élvezetes vezetési élményt biztosítva. E-kerékpárunk fékrendszere csúcsminőségű, speciális mechanikus tárcsafékekkel elöl és hátul is, amelyek minden körülmények között megbízható fékezőerőt garantálnak.

A biztonság és a kényelem a legfontosabb, és elektromos összecsukható E-Bike kerékpárunk átfogó világítási rendszerrel van felszerelve. A vízálló csatlakozók, a kürt, a fényszóró és a kormányfunkciók zökkenőmentesen integrálódnak, biztosítva a láthatóságot éjszakai utazások során. A hátsó lámpa egyirányú féklámpa funkciója további biztonságot ad.

Tapasztalja meg a sokoldalúságot három különböző vezetési móddal: tisztán elektromos az erőfeszítés nélküli cirkáláshoz, elektromos erőrásegítő a szükség esetén, és emberi erővel történő vezetés a hagyományos kerékpározáshoz. A beépített 12-mágneses sebességérzékelő és a 5-sebességmodell műszer USB-töltéssel és P68 vízszigeteléssel fokozza a kerékpár technológiai képességeit.
A közvetlen gyári árakkal az elektromos összecsukható elektromos kerékpárunk a teljesítmény, a stílus és a megfizethetőség verhetetlen kombinációját kínálja. Ne hagyja ki a lehetőséget, hogy forradalmasítsa ingázását – érdeklődjön és rendeljen még ma!
Népszerű tags: elektromos összecsukható e-bike kerékpár, Kína elektromos összecsukható e-bike kerékpár gyártók, beszállítók, gyár, Teljes felfüggesztés E kerékpár ötvözött kerettel, Érett összecsukható kerékpárok sebességi opciókkal, Hordozható elektromos kerékpározás felnőttek számára, Kis elektromos kerékpárok, Hó képességű elektromos hegyi kerékpárok, Kétkerekű összecsukható elektromos robogók
Egy pár: Tire Mountain E-Bike felnőtteknek
Következő: Terep elektromos összecsukható kerékpár
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet








