Fat Tire hegyi elektromos kerékpár
A termék bemutatása
| Fogaskerekek | 7 Sebesség |
| Keret anyaga | Alumínium ötvözet |
| Kerékméret | 20*4" |
| Feszültség | 48V |
| Tápegység | Lítium akkumulátor |
| Fékrendszer | Tárcsafék |
| Akkumulátor-kapacitás | 15,6-20 Ah |
| Egyéb attribútumok | |
| Nyomaték | 60-70 Nm |
| Származási hely | Zhejiang, Kína |
| Márkanév | DAODEBAO |
| Típusszám | SMT-EB08-3.0 |
| Tartomány teljesítményenként | 60 - 90 km |
| Teljes sebesség | 30-50Km/h |
| Töltési idő | >3 óra |
| Motor pozíció | Hátsó agy motor |
| Akkumulátor helyzete | Lefelé cső |
| Töltési idő | {{0}}óra, DC42V3.0A |
| Max. terhelés | 120 kg |
| Hangszer | LCD panel LED lámpa, be/ki gomb, sebességszabályozó fogantyú |
| teljes sebesség | 25-50Km/h |
| A termék súlya | NW 43kg, GW46kg pakolással |
| Tartomány töltésenként | 60-90 km |
| Akkumulátor | 48V15.{2}}~20Ah lítium akkumulátor |
| Motor erő | 48V1000W kefe nélküli agymotor |
| Keret anyaga | Al-ötvözet |
| Tanúsítvány | CE |
| Csomagolás és szállítás | |
| Csomagolás részletei | Tengeren szállított kartondobozba csomagolva |
| Kikötő | NINGBO SANGHAJ YIWU |
| Ellátási képesség | 10000 készlet/készlet havonta |

Bemutatjuk Fat Tire hegyi elektromos kerékpárunkat – az erő, a teljesítmény és a robusztus dizájn kivételes ötvözete, amelyet aprólékosan úgy terveztek, hogy könnyedén meghódítsa a kihívást jelentő terepeket. Ez az elektromos kerékpár nem csak egy utazás; ez egy kapu az izgalmas kalandokhoz, a csúcstechnológia és a kiváló kivitelezés zökkenőmentes keverékét kínálva a versenyzők számára a páratlan kerékpározási élmény érdekében.

Ennek a félelmetes elektromos kerékpárnak a középpontjában egy nagy kapacitású, 48 V-os 20 AH lítium-ion akkumulátor áll, amely hatalmas energiatartalékot biztosít az utazásokhoz. A legmodernebb LCD-kijelző az Ön irányítóközpontjaként szolgál, valós idejű betekintést nyújtva az akkumulátor állapotába és teljesítménymutatóiba, így mindig kézben tarthatja utazását. A robusztus, 1000 W-os agymotorral párosítva ez a kerékpár páratlan teljesítményt nyújt, és erőfeszítés nélkül viszi át Önt a kihívásokkal teli utakon és meredek emelkedőkön.

A mellékelt intelligens töltőnek köszönhetően elektromos kerékpárja töltése soha nem volt még kényelmesebb és hatékonyabb. Az AC100-240V bemenettől a DC54.6V 3A kimenetig terjedő kompatibilitásnak köszönhetően az intelligens töltési technológia gyors töltést biztosít, minimalizálja az állásidőt és maximalizálja a lovaglási kalandokat.
Népszerű tags: zsír gumiabroncs hegyi elektromos kerékpár, kínai zsírabroncs hegyi elektromos kerékpár gyártók, beszállítók, gyár, Felnőtt e kerékpárok 14 hüvelykes kerekekkel, Összecsukható elektromos kerékpár, Terepjáró, zsíros fáradt elektromos kerékpár, Hordozható elektromos terepjáró kerékpározás 20 hüvelykes gumiabroncsokkal, Trail Fat gumiabroncs e hegyi kerékpár, Urban Road E kerékpárok
Egy pár: Összecsukható E Mountain Bike
Következő: Fat Tire Ebike Összecsukható
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet








