Összecsukható Fat Tire elektromos kerékpár
A termék bemutatása
| Fogaskerekek | 7 Sebesség |
| Keret anyaga | Alumínium ötvözet |
| Kerékméret | 20" |
| Feszültség | 48V |
| Tápegység | Lítium akkumulátor |
| Fékrendszer | Tárcsafék |
| Akkumulátor-kapacitás | 10,5 AH |
| Egyéb attribútumok | |
| Motor pozíció | Hátsó agy motor |
| Akkumulátor helyzete | Integrált akkumulátor |
| Intelligens típus | Érzékelő, bluetooth, elektronikus, digitális |
| Származási hely | Guangdong, Kína |
| Márkanév | DAODEBAO |
| Típusszám | DGCS-K8 |
| Tartomány teljesítményenként | 31 - 60 km |
| Teljes sebesség | 30-50Km/h |
| Nyomaték | 70-80 Nm |
| Töltési idő | >3 óra |
| Termék név | Összecsukható elektromos kerékpár |
| Akkumulátor | 48V 10,5Ah lítium akkumulátor |
| Motor erő | 750W |
| Kijelző | LCD digitális kijelző |
| Fék | Hidraulikus tárcsafék |
| Villa | Suspersion Fork |
| Gumi | 20" |
| Terhelhetőség | 150 kg |
| Therottle | Fél fordulatú fojtószelep |
| Vezérlő | 9 cső 25A pozitív bazalt kefe nélküli |
| Ellátási képesség | 600 db/darab havonta |

Bemutatjuk összecsukható zsírabroncsos elektromos kerékpárunkat, amely az innováció és a kényelem tökéletes keveréke, amelyet arra terveztek, hogy a vezetési élményt új magasságokba emelje. Ennek a kivételes kerékpárnak a precíz kivitelezésű váza könnyű és tartós alumíniumötvözetből készült, így stabil, de fürge vezetést biztosít. A mindössze 30 kg-os tömegével az egész jármű ideális egyensúlyt teremt a robusztusság és a hordozhatóság között.

Foglaljon helyet a plüss és megvastagított nyeregben, amely garantálja a kényelmes utazást, akár a városi utcákon cirkál, akár tereppályákat fedez fel. Az első lámpák és a hátsó lámpák átgondolt beépítése nem csak javítja a láthatóságot gyenge fényviszonyok között, hanem egy csipetnyi modernitást is ad a kerékpár kialakításához.

Az erős akkumulátorral felszerelt összecsukható zsírabroncs elektromos kerékpárunk lenyűgöző, 40 kilométeres hatótávolsággal büszkélkedhet egyetlen töltéssel. Ez azt jelenti, hogy hosszan tartó utazásokat élvezhet anélkül, hogy aggódnia kellene, hogy elfogy. A nagy akkumulátorkapacitás biztosítja, hogy utazásai ne csak kényelmesek, hanem megbízhatóak is legyenek.

Fejezd ki egyéniségedet a különféle színek közül való választással, vagy lépj tovább, és válassz egy testreszabott színt, amely illeszkedik személyes stílusodhoz. A színválasztás rugalmassága biztosítja, hogy elektromos kerékpárja ne csak közlekedési eszköz, hanem egyedi ízlésének is tükröződjön.

Elkötelezettségünket a kiváló lovaglási élmény biztosítása mellett kedvező árpont egészíti ki. Gyári közvetlen értékesítésű termékként minőséget és megfizethetőséget kínálunk Önnek egy verhetetlen csomagban. Meghívjuk Önt, hogy érdeklődjön és rendeljen, megragadva az alkalmat, hogy felkarolja a kerékpározás jövőjét összecsukható zsírabroncsos elektromos kerékpárunkkal. Ne hagyja ki a lehetőséget, hogy átalakítsa kocsijait – érdeklődjön és rendeljen még ma!
Népszerű tags: összecsukható zsírgumi elektromos kerékpár, Kína összecsukható zsírgumi elektromos kerékpár gyártókkal, beszállítókkal, gyárral, Elektromos kerékpárok akkumulátorral, Zsíros gumiabroncsos kerékpárok, Összecsukható kövér gumiabroncs -város, Felnőtt elektromos út kerékpározás, Hordozható 14 hüvelykes elektromos kerékpárok, Hordozható elektromos ingázó kerékpárok
Következő: Fat Tire elektromos kerékpár
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet








