Terep elektromos kerékpár
A termék bemutatása
| Fogaskerekek | 7 Sebesség |
| Keret anyaga | Alumínium ötvözet |
| Kerékméret | 26" |
| Feszültség | 48V |
| Tápegység | Lítium akkumulátor |
| Fékrendszer | F&R - Cable-Pull tárcsafék |
| Akkumulátor-kapacitás | 10,5 Ah |
| Egyéb attribútumok | |
| Nyomaték | 60-70NM |
| Töltési idő | 3~6/H |
| Motor pozíció | Hátsó agy motor |
| Akkumulátor helyzete | Lefelé cső |
| Gumiabroncs szélesség | 26*4 |
| Származási hely | Guangdong, Kína |
| Márkanév | DAODEBAO |
| Típusszám | DGCS-X5 |
| Tartomány teljesítményenként | 40-45 km |
| Teljes sebesség | 30-50Km/h |
| Termék név | Elektromos Fat Tire kerékpár |
| Szín | Testreszabott szín |
| Motor erő | 350 W (500 W/750 W opcionális) |
| Max. terhelés | 180 kg |
| Nettó tömeg | 30 kg |
| Csomagolás és szállítás | |
| Csomagolás részletei | 5-réteges kartondobozba csomagolva |
| Kikötő | Kanton |
| Ellátási képesség | 800 darab/darab havonta |

Fejezze ki egyéniségét a testreszabás révén az elektromos terepkerékpárjához elérhető különféle színekkel. A könnyű, de robusztus alumíniumötvözetből készült kerékpár tökéletes egyensúlyt teremt a hordozhatóság és a tartósság között, mindössze 29 kg súlyú, miközben 150 kg-os teherbírásával büszkélkedhet, ami biztosítja az erőt és a stabilitást a terepen.

Szabadítsa fel a benne rejlő erőt a 350 W{1}}W-os motorral, amely 12G küllőkkel van felszerelve a fokozott teljesítmény érdekében. A 48V10.4A-48V25A lítium akkumulátor felerősíti az utazást, és lenyűgöző, 40-80 kilométeres hatótávolságot biztosít. Akár nyugodt 25/órás sebességgel cirkál, akár 45/órás adrenalinra vágyik, az Off-Road Electric Bike izgalmas és dinamikus utazást biztosít.

Az off-road kihívásokra tervezett kerékpár robusztus csapágytálca készlettel, Shimano alkatrészekkel, például TX50 váltókarral, ZT50 hátsó váltóval és 7-sebességű szabadonfutóval rendelkezik, amelyek zökkenőmentes terepen is zökkenőmentesen kapcsolják át a sebességet. A motoros szánolaj sárga lengéscsillapító első villa és a 26*4.0 speciális abroncsok garantálják a kényelmes utazást, elnyeli az ütéseket és könnyű navigációt durva felületeken.
Népszerű tags: terepjáró elektromos kerékpár, kínai terepjáró elektromos kerékpár gyártók, beszállítók, gyár, Felnőtt városi e-kerékpárok, Elektromos kerékpárok zsíros gumiabroncsokkal felnőttek számára, Zsíros gumiabroncsos kerékpárok, Érett elektromos kerékpárok, közúti elektromos kerékpár, Hó képességű elektromos hegyi kerékpárok
Egy pár: Terep Fat Tire Mountain Ebike
Következő: Kivehető akkumulátoros elektromos kerékpár
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet







