Elektromos Motorkerékpár Zenével
A termék bemutatása
| Iparág-specifikus tulajdonságok | |
| Anyag | Műanyag |
| Erő | Akkumulátor |
| Márkanév | DAODEBAO |
| Korcsoport | 2-4 év, 5-7 év |
| Származási hely | Zhejiang, Kína |
| típus | Autó |
| Stílus | Lovaglás Be Játék |
| Típusszám | BEJ-8188-3 |
| Szín | ezüst fekete fehér piros |
| Termék név | Elektromos motorkerékpárok gyerekeknek |
| Kor | 3-7 év |
| Akkumulátor | 6V4,5AH*2/12v4,5ah |
| Termék méret | 134 * 70 * 75cm |
| Kartondoboz mérete | 103*38*60,5cm |
| Bizonyítvány | EN71 ASTM |
| Leírás | Battery Gyermek motorkerékpárok |
| G.W.&N.W | 14,4/17kg |
| Tanúsítvány | ASTM CE, EN71 |
| Csomagolás és szállítás | |
| Csomagolás részletei | Egy darab egy kartonhoz |
| Eladó egységek: | Egyetlen elem |
| Egy csomag mérete: | 95X35X45 cm |
| Egyetlen bruttó tömeg: | 12.500 kg |
Bemutatjuk "Simulációs elektromos motorkerékpárunkat gyermekeknek", egy dinamikus és ötletes utazási élményt, amelyet arra terveztek, hogy a 3 és 6 év közötti fiatal versenyzőket az izgalmak és kalandok világába repítse. Ez az elektromos motorkerékpár nem csak játék; ez egy izgalmas utazás kerekeken, amelyek célja, hogy megindítsa a képzeletet és végtelen órákig tartó örömet biztosítson.


Merítse el gyermekét az intelligens korai nevelési zene varázslatos világában, miközben belevág elektromos kalandjába. Az autó fényszórói és a hűvös világítási rendszer valósághű megjelenést kölcsönöznek, és magával ragadó élményt teremtenek, amely tükrözi a szabad út izgalmát.
A biztonság az élen jár a futásálló gumiabroncsokkal, amelyek stabilitást és magabiztosságot biztosítanak, miközben gyermeke különféle felületeket fedez fel. Az extra kényelmes ülés kényelmes és élvezetes utazást biztosít, lehetővé téve kis lovasának, hogy kényelmesen és stílusosan cirkáljon, így a játék elragadó élménnyé válik.


A szimulált kulcsos indítókapcsoló egy interaktív elemet ad, lehetővé téve gyermeke számára, hogy egy kis realizmussal kezdeményezze elektromos motorkerékpárját. A gyerekek által kedvelt, egyedi megjelenésű dizájn kiemeli ezt a lovaglást, lebilincselő esztétikájával megragadva a fiatal versenyzők figyelmét és fantáziáját.
A minőséget és elérhetőséget egyaránt tükröző, kedvező árú Szimulációs Elektromos Gyermekmotorkerékpár gyári közvetlen értékesítésünkön keresztül érdeklődhet és megrendelhető. Ha ezt a terméket választja, Ön egy kiváló minőségű, stílusos és szórakoztató kiegészítőbe fektet be gyermeke játékidő-repertoárjába.


Ne hagyja ki a lehetőséget, hogy örömet és izgalmat hozzon kicsinye világába. Üdvözöljük, érdeklődjön és rendelje meg a Szimulációs elektromos motorkerékpárt még ma, és hagyja, hogy a kalandok biztonsággal, stílusosan és innovációval bontakozhassanak ki!
Népszerű tags: elektromos motorkerékpár zenével, kínai elektromos motorkerékpár zenével gyártók, beszállítók, gyár, A gyermekek elektromos motorkerékpárja, Gyerekek elektromos játékautója, Doll játékok, Gyerekek akkumulátorral működő járművek, Új modell 3. kerekes elektromos, Távirányító elektromos autó
Következő: Ride On Motorkerékpár gyerekeknek
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet



