Ride On Motorkerékpár gyerekeknek
A termék bemutatása
| Iparág-specifikus tulajdonságok | |
| Anyag | Műanyag |
| Erő | Akkumulátor |
| Egyéb attribútumok | |
| Korcsoport | 0 - 24 hónap, 2-4 év, 5-7 év, 8-13 év, 14 év és feljebb |
| Származási hely | Hebei, Kína |
| típus | Autó |
| Stílus | Ride On Toy |
| Nem | Egynemű |
| Márkanév |
DAODEBAO |
| Típusszám | BEJ-8188-2 |
| Termék név | Elektromos motorkerékpár gyerekeknek |
| Szín | Piros/Ezüst/Fehér/Fekete |
| Kerekek | Két kerék |
| Kor | 3-8 év |
| Motor | RS380*2PC |
| Töltési időszak | 8-12h |
| Termék méret | 134*60*75cm |
| Kartondoboz mérete | 106*38*64cm |
| Korai oktatás | Elérhető |
| MOQ | 30 db |
| Csomagolás és szállítás | |
| Csomagolás részletei | 1 db/karton 106*38*64cm |
| Kikötő | Tiencsin |
| Ellátási képesség | 20 000 darab/db/hó 3 kerekű baba elektromos motorkerékpár gyerekkocsin utazik |
Bemutatjuk az "Elektromos motorkerékpárunkat zenével", egy felvillanyozó utazási élményt, amely egyesíti a szórakozást, a biztonságot és a stílust, így a 3 és 8 év közötti fiatal motorosok számára tökéletes választássá teszi. Ez az elektromos motorkerékpár nem csak játék; ez egy dinamikus kaland kerekeken, amelyek célja, hogy gyermeke játékidejét egy teljesen új szintre emelje.


A Bluetooth Smart Early Education Music funkció innovatív csavart ad az utazáshoz, zökkenőmentes kapcsolatot biztosítva gyermeke kedvenc dallamaihoz. A hűvös rendőrfény üzemmódú világítási rendszer minden utazást izgalmas látvánnyal varázsol, vizuálisan stimuláló környezetet teremtve, amely magával ragadja gyermeke fantáziáját.
A biztonság középpontjában a futásálló gumiabroncsok állnak, amelyek biztosítják a stabilitást különféle felületeken és minimalizálják a balesetek kockázatát. A továbbfejlesztett segédkerekek további támogatást nyújtanak, biztonságosabbá téve a vezetést, és növelik gyermeke önbizalmát, miközben különböző terepeken navigál.


A fényűző bőrülésen ülve kis lovasa kényelmes és stílusos utazást élvezhet. A megafon beépítése játékos elemet ad, lehetővé téve gyermeke számára, hogy felerősítse hangját, és átvegye a mini forgalomszabályzó szerepét, fokozva a fantáziadús játékot.
A szimulált kulcsos indítókapcsoló valósághű megjelenést kölcsönöz, és elindítja az igazi motorozási élmény izgalmát fiatal kalandor számára. A különböző színek segítségével gyermeke kiválaszthatja a kívánt árnyalatot, személyre szabva lovaglótársát.


A minőséget és elérhetőséget egyaránt tükröző kedvező árú Elektromos Motorkerékpár zenével gyári közvetlen értékesítésünkön keresztül érdeklődhet és megrendelhető. Ha ezt a terméket választja, Ön egy kiváló minőségű, stílusos és szórakoztató kiegészítőbe fektet be gyermeke játékidő-repertoárjába.
Ne hagyja ki a lehetőséget, hogy örömet és izgalmat hozzon kicsinye világába. Üdvözöljük, érdeklődjön és rendelje meg a zenés elektromos motorkerékpárt még ma, és hagyja, hogy a kalandok biztonsággal, stílussal és innovációval bontakozhassanak ki!

Népszerű tags: motorkerékpár gyerekeknek, Kína motorkerékpár gyerekeknek gyártók, beszállítók, gyár, Gyerekek játék elektromos autó, Elektromos gyerekek motorkerékpár 12 V -os akkumulátor, Elektromos játékautó gyerekeknek, A gyerekek villamos energiával lovagolnak autón, Kerek alakú gyermekek elektromos kerékpárja, A gyerekek motorkerékpár
Egy pár: Elektromos Motorkerékpár Zenével
Következő: Gyermek sportkocsi
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet


