Elektromos járművek gyerekeknek
A termék bemutatása
| Iparág-specifikus tulajdonságok | |
| Anyag | Műanyag |
| Erő | Akkumulátor |
| Egyéb attribútumok | |
| Korcsoport | 2-4 év, 5-7 év |
| Származási hely | Hebei, Kína |
| típus | Autó |
| Stílus | Lovaglás Be Játék |
| Nem | Egynemű |
| Márkanév | DAODEBAO |
| Típusszám | PHXH-JC915 |
| Termék név | Gyerek elektromos autó |
| Kerekek | 4 db EVA kerék |
| Szín | piros, fekete, fehér, zöld, sárga, kék, rózsa piros |
| Funkció | Elektromos pedállal vezérelhető |
| Akkumulátor | 12V7A |
| Termék méret | 88 * 46 * 51cm |
| Kartondoboz mérete | 83 * 52 * 29cm |
| G.W/N.W | 9,7/8,3 kg |
| Csomagolás és szállítás | |
| Csomagolás részletei | 1*20HQ:96PCS;1*40HQ:247PCS |
| Eladó egységek: | Egyetlen elem |
| Egy csomag mérete: | 120X52X30 cm |
| Egyetlen bruttó tömeg: | 30.{1}} kg |


Az egyérintéses indítógomb a terepet az izgalomhoz, problémamentes beindítást biztosít minden izgalmas utazáshoz. Az állítható sebesség funkció biztosítja, hogy a jármű gyermekével együtt fejlődjön, alkalmazkodva a különböző képzettségi szintekhez, és elősegítse a biztonságos és élvezetes vezetési élményt. Nézze meg, ahogy az arcuk felcsillan az örömtől, amikor belekötnek az élénk és interaktív zenébe, és olyan multiszenzoros kalandot hoznak létre, amely minden utazást emlékezetessé tesz.


Válasszon a gazdag színpaletta közül, amely lehetőséget biztosít gyermeke számára, hogy kifejezze személyiségét és preferenciáit. A rendelkezésre álló színek sokfélesége biztosítja, hogy minden jármű egyedi és személyre szabott legyen, elősegítve a tulajdonosi érzés és a büszkeség érzését a fiatal vezetőben.


Biztos lehet benne, hogy a megfizethetőség iránti elkötelezettségünket a kedvező gyári közvetlen értékesítési ár tükrözi. Küldetésünk középpontjában a minőség, a biztonság és a megfizethetőség áll, biztosítva, hogy ezek az elektromos járművek kivételes értéket kínáljanak a gazdagító és szórakoztató játékélményt kereső családok számára.

Népszerű tags: gyerek elektromos járművek, kínai gyerek elektromos járművek gyártói, beszállítói, gyárai, Gyerekek négykerék -sportautó, A gyermekek akkumulátorral működő járművei, Elektromos távirányító autó, Gyerekek autó lovagló játék, Gyerekek elektromos autók távirányítóval, Gyerekek elektromos motorkerékpár
Egy pár: Kisgyerek motorkerékpár
Következő: A legjobb gyerek motorkerékpár
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet





