Új, háromkerekű elektromos modell
A termék bemutatása
| Kulcs attribútumok | |
| Iparág-specifikus tulajdonságok | |
| Anyag | Műanyag |
| Erő | Akkumulátor |
| Egyéb attribútumok | |
| Korcsoport | 2-4 év, 5-7 év |
| Származási hely | Hebei, Kína |
| típus | Autó |
| Stílus | Lovaglás Be Játék |
| Márkanév | DAODEBAO |
| Típusszám | NEL-R1200GS |
| Termék név | Utazzon autón/gyerekmotoron/babamotoron |
| Szín | Piros, fehér, fehér |
| Akkumulátor | 6V7AH, választható 12V |
| Motor | 390*2 |
| Kerekek | Választhat lámpás kerekeket |
| Ülés | Választható bőrülés |
| Termék méret | 105 * 48 * 76cm |
| G.W.N.W | 15,56/12,66 kg |
| Funkció | Korai oktatás |
| Leírás | Egygombos indítás, LED lámpa, USB |
| Csomagolás és szállítás | |
| Csomagolás részletei | Csomagolás: 1db/ctn GW: 15,56 kg ÉNy: 16,26 kg 40 HQ: 308db |
| Kikötő | Tianjin kikötője vagy kérése szerint |
| Ellátási képesség | 30000 darab/darab havonta |

Bemutatjuk élvonalbeli alkotásunkat – a New Model 3 Wheel Electric – forradalmat a gyerekek mobilitásának világában. Ez a karcsú és stílusos elektromos trike nem csak közlekedési mód; ez egy kibontakozásra váró kaland, amely egyetlen izgalmas csomagban egyesíti a biztonságot, az innovációt és a szórakozást.

A kettős 390-es motorral meghajtott 3 Wheel Electric 6V7A*1 akkumulátorral van felszerelve, amely erőteljes és megbízható vezetési teljesítményt biztosít. A digitális kártyaolvasó beépítése a lehetőségek világát nyitja meg, lehetővé téve gyermeke számára, hogy stílusosan hajókázva élvezhesse kedvenc dallamait. A LED-es fényszórókkal ellátott folyóvíz-lámpa nem csak futurisztikus hangulatot kölcsönöz, hanem a láthatóságot is biztosítja, így minden utazás biztonságos és magával ragadó.


A sokoldalúság áll a középpontban az új, háromkerekű elektromos modellel. Az USB interfész egyszerű csatlakoztatást tesz lehetővé, így gyermeke kedvenc zenéi mindig elérhetőek. A korai nevelésű zene oktatási dimenziót ad, minden utazást szórakoztató tanulási élménnyé alakítva. A beépített lengéscsillapítók sima és kényelmes utazást garantálnak, elnyelnek minden ütést vagy egyenetlen felületet a biztonságos és élvezetes utazás érdekében.

Maguk a kerekek látványt nyújtanak az integrált lámpákkal, javítva az általános esztétikát, és egy csipetnyi szeszélyességet adva a vezetési élményhez. Nézze meg, ahogy a kerekek életre kelnek az élénk fényekkel, és minden egyes utazást káprázatos kijelzővé varázsolnak.

A versenyképes árú és a gyárból közvetlenül megvásárolható új Model 3 Wheel Electric a minőség, a biztonság és a megfizethetőség verhetetlen kombinációját ígéri. Ez a trike nem csak egy utazás; ez egy eszköz a gyermeke képzeletének fejlesztéséhez, elősegíti a függetlenséget, és életre szóló emlékeket teremt. Ne hagyja ki a lehetőséget, hogy növelje gyermeke játékidejét – érdeklődjön és rendelje meg még ma!

Népszerű tags: új modell 3 kerék elektromos, Kína új modell 3 kerék elektromos gyártók, beszállítók, gyár, A legjobb elektromos játék járművek gyermekeknek, Építőelemek gyerekeknek, Forró eladás új modell gyerekek lovagolnak a 3 -kerékkel, újratölthető, Gyerekek akkumulátorral működtetett autó, Gyerekek quad kerékpár, Gyerekek háromkerekű út az autón
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet






