Erő Kerék Gyerekek Rendőrség Autó
A termék bemutatása
| Iparág-specifikus tulajdonságok | |
| Anyag | Műanyag |
| Erő | Akkumulátor |
| Egyéb attribútumok | |
| Korcsoport | 2-4 év, 5-7 év, 8-13 év |
| Származási hely | Zhejiang, Kína |
| típus | Autó |
| Stílus | Lovaglás Be Játék |
| Nem | Egynemű |
| Márkanév | DAODEBAO |
| Típusszám | PHXH-JC002 |
| Termék név | gyerek elektromos rendőrautó |
| Funkció | Elektromos pedálvezérlésű és 2,4G négyirányú távirányítós |
| Szín | fekete, fehér, piros |
| Két motor | 12V/4.5A |
| termék méret | 110*68*52cm |
| Kartondoboz mérete | 110*58*37 cm/CBM: 0,236 |
| G.W./N.W. | 24/20 kg |
| Bizonyítvány | CE/EN71/EN62115/ASTM F963/ROHS/EMC |


A távirányítóval és az önvezető képességekkel is felszerelve ez a babaautó sokoldalú játékélményt kínál. A szülők a távirányítóval átvehetik a kormányt, így biztosítva a biztonságos és felügyelt utazást, míg a gyerekek az önvezető vezérlést átvehetik, elősegítve a függetlenség és a kaland érzését.


A dupla ajtók egy kis valósághűséget kölcsönöznek az autónak, és magával ragadó vezetési élményt nyújtanak kicsinek. A négykerekű lengéscsillapítók tovább fokozzák az utazást, sima és kényelmes utazást biztosítva különféle terepen. A biztonság és a kényelem a legfontosabb, így ez a távirányítós autó megbízható választás a biztonságos és élvezetes játékidőt kereső szülők számára.


Versenyképes árú és a gyári közvetlen értékesítésen keresztül elérhető babatávirányítós autónk megfizethető áron kínál minőségi kompromisszumot. Kedvező árának köszönhetően vonzó választási lehetőséget kínál azoknak a szülőknek, akik igényes és stílusos távirányítós autót keresnek kicsinyeik számára.

Népszerű tags: motorkerékpár gyerek rendőrautó, kínai motorkerékpár gyerek rendőrautó gyártók, beszállítók, gyárak, A legjobb elektromos autók gyerekeknek, Gyerek elektromos motorkerékpár, Gyerekek elektromos motorkerékpár három forduló, A gyerekek kotrón lovagolnak, Vezetési játékkocsi, Új divat gyerekek elektromos motorkerékpár
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet







