A termék bemutatása
| Iparág-specifikus tulajdonságok | |
| Anyag | Műanyag |
| Erő | Akkumulátor |
| Egyéb attribútumok | |
| Korcsoport | 2-4 év, 5-7 év, 8-13 év |
| Származási hely | Zhejiang, Kína |
| típus | Autó |
| Stílus | Lovaglás Be Játék |
| Nem | Egynemű |
| Márkanév | DAODEBAO |
| Típusszám | PHXH-JC003 |
| Termék név | Gyerek elektromos autó |
| Kerekek | 4 kerekek |
| Termék méret | 128*70*65cm |
| Kartondoboz mérete | 132*62*36cm |
| G.W&N.W | 25/20.9 |
| Motor | 40W*2 |
| Akkumulátor | 12V7AH |
| Kor | 3-8 év |
| Max terhelés | 30 kg |
| Távirányító | 2,4 G távirányító |
| Csomagolás és szállítás | |
| Csomagolás részletei | 7 rétegű kartondoboz 1 db csomagolás 1 db kartondobozban Töltő és csavarkészletek mellékelve Minden csomagolás, beleértve a HASZNÁLATI ÚTMUTATÓT is Ingyenes vásárlói logó nyomtatás kartonra és matricák az autókra |
| Kikötő | Sanghaj |
| Ellátási képesség | 2500 darab/db havonta gyerekjátékok autókázás az autón |


A szórakoztatás központi szerepet játszik az USB, Bluetooth és MP3 interfészekkel, biztosítva, hogy gyermeke utazás közben is élvezhesse kedvenc dallamait. A hatkerekű lengéscsillapítók sima és kényelmes vezetést garantálnak, lehetővé téve a zökkenőmentes átmenetet a különböző terepen. A dupla ajtók egy kis realizmust adnak, autentikus vezetési élményt nyújtva fiatal kalandorának.


Könnyedén navigálhat a különféle terepen, köszönhetően a fellovagolható játékok sokoldalúságának és alkalmazkodóképességének. A kényelmes és vastagított ülések a gyermek kényelmét helyezik előtérbe, így biztosítva, hogy a hosszú játékmenetek élvezetesek legyenek anélkül, hogy fáradtságot okoznának. A rendkívül hosszú élettartamú akkumulátor meghosszabbított játékidőt garantál, több órányi megszakítás nélküli boldogságot és izgalmat biztosítva.


Ne hagyja ki a lehetőséget, hogy érdeklődjön és rendelje meg ezeket a rendkívüli kiegészítőket gyermeke játékidejéhez. Emelje fel kalandjaikat a rálovagolható játékokkal, amelyek zökkenőmentesen ötvözik a fejlett technológiát, a biztonsági funkciókat és a lenyűgöző dizájnt egyetlen, ellenállhatatlan csomagban. Üdvözölje gyermekét egy olyan világban, ahol minden utazás a szórakozás, a zene és a fantáziadús játék felfedezése, biztosítva a gyermekkort, amely tele van maradandó emlékekkel.
Népszerű tags: távirányítós lovaglás a játékokon, Kína távirányítós játékok gyártói, beszállítói, gyárai, Gyerekek elektromos sodródó autó, Akciójátékok gyerekeknek, kitömött állatok gyerekeknek, Fürdőjátékok kisgyermekek számára, Gyerekek elektromos motorkerékpár út a játékon, zenei játékok gyerekeknek
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet








