Távirányítós Ride On Car
A termék bemutatása
| Iparág-specifikus tulajdonságok | |
| Anyag | Műanyag |
| Erő | Akkumulátor |
| Egyéb attribútumok | |
| Korcsoport | 2-4 év, 5-7 év |
| Származási hely | Zhejiang, Kína |
| típus | Autó |
| Stílus | Ride On Toy |
| Nem | Egynemű |
| Márkanév | DAODEBAO |
| Típusszám | PHXH-JC111A |
| Termék név | Nagy játékautók gyerekeknek |
| Szín | Piros/rózsa piros/fehér/fekete/rózsaszín |
| Kerekek | 4 db EVA gumi |
| Termék méret | 100*65*72 CM |
| Csomag mérete | 100,5*55,5*33 cm |
| Motor | 30W*2 |
| Akkumulátor | 12V4.5A H*1 |
| CBM | 0.184 |
| G.W./N.W | 14,1/16,8 kg |
| Funkció | Egygombos indítás, előre és hátra, nagy és alacsony sebesség, kürt hang |
| Csomagolás és szállítás | |
| Csomagolás részletei | 1. Az ügyfél tervezési doboza elérhető, átmegy a cseppteszten 2. Ötrétegű vagy háromrétegű hullámkarton kartondoboz, formafedéllel a játékautók tetején belül 3. A kerekek és a különálló alkatrészek oldalsó műanyag zacskókba kerültek 4. A tartályban lévő termékek száma a kartondoboz méretétől függ 5. Különböző tételek helyezhetők egy tartályba, a mennyiséget kérjük, forduljon az értékesítéshez |
| Kikötő | sanghaj |
| Ellátási képesség | 1000 darab/db/hó autó gyerek elektromos autóval |


Az utazás egy egyszerű, egygombos indítással kezdődik, amely könnyedséget és kényelmet biztosít a fiatal vezetők számára. Az előre- és hátrameneti opciók, valamint a nagy és alacsony sebességű beállítások dinamikus és sokoldalú vezetési élményt biztosítanak. Bár lehet, hogy nincs beépített zene, az autentikus kürt hangja egy kis realizmust ad, így minden utazás magával ragadó és magával ragadó élménnyé varázsol.


A felhajtható autó dupla ajtókkal van felszerelve, nem csak a stílusos megjelenés, hanem a könnyű hozzáférés érdekében is, hiteles és magával ragadó vezetési élményt nyújtva. A 2,4G távirányító funkció egy extra felügyeleti réteget ad, lehetővé téve a szülők számára, hogy irányítsák és biztonságos játékidőt biztosítsanak kicsinyeik számára. A négykerekű lengéscsillapítók még enyhén durva terepen is sima és kényelmes utazást garantálnak.


Ne hagyja ki a lehetőséget, hogy érdeklődjön és rendelje meg ezt a rendkívüli kiegészítőt gyermeke játékidejéhez. Emelje fel kalandjaikat egy olyan felhajtható autóval, amely zökkenőmentesen ötvözi a fejlett technológiát, a biztonsági funkciókat és az izgalmas dizájnt egyetlen, ellenállhatatlan csomagban. Üdvözölje gyermekét egy olyan világban, ahol minden utazás a szórakozás, a függetlenség és a kreativitás felfedezését jelenti, biztosítva a gyermekkorát, amely tele van dédelgetett emlékekkel.
Népszerű tags: távirányítós utazás autón, Kína távirányítós út autógyártókon, beszállítókon, gyárakon, Gyerekek elektromos játék kétkerekű, Gyerekek elektromos autó zöld tartály, Gyerekek elektromos motorkerékpár, Kids Electric Ride a motorkerékpáron, Gyerekek elektromos tricikli motorkerékpár, Divatos gyerekek elektromos motorkerékpár
Egy pár: Gyermek Ride In Cars
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet






