Kutya babakocsi kis kutyáknak
A termék bemutatása
| Iparág-specifikus tulajdonságok | |
| Alkalmazás | Kutyák |
| Zárás típusa | cipzár |
| Alak | Négyszögletes |
| Minta | Szilárd |
| Egyéb attribútumok | |
| Tárgy típus | Babakocsik |
| Anyag | Oxford |
| Származási hely | Anhui, Kína |
| Márkanév | DAODEBAO |
| Típusszám | HB-PC204 |
| Funkció | Raktáron |
| típus | Kutyahordozó kisállat utazótáska |
| Funkció | Összecsukható |
| Használat | Kültéri kutya macska hordtáska |
| Szín | Sárga, narancs, fekete, kék, rózsaszín |
| Méret | 660 * 500 * 980mm |
| Alkalmas | Kis Háziállatok Állatok |
| Előny | Hordozható utazás |
| Logó | Egyedi logó elfogadva |
| Nettó tömeg | 9,5 kg |
| Funkció | Kisállat kutya macskahordozó |
| Csomagolás és szállítás | |
| Csomagolás részletei | Kartondoboz |
| Eladó egységek: | Egyetlen elem |
| Egy csomag mérete: | 440 * 275 * 590mm |
| Egyetlen bruttó tömeg: | 10,4 kg |


Kutyakocsink összecsukható kialakításával a sokoldalúság áll a középpontban. Könnyedén összecsukható, ez a funkció javítja a babakocsi hordozhatóságát, így ideális választás az úton lévő kisállattartók számára. Ami ezt a babakocsit különbözteti meg egymástól, az az innovatív átalakítása házi kedvencek hátizsákjává, amely rugalmasságot kínál az üzemmódok közötti zökkenőmentes váltáshoz, és alkalmazkodik az Ön változó igényeihez a szabadtéri kirándulások során.


A lengéscsillapító funkció extra kényelmet biztosít, így még egyenetlen terepen is sima futást biztosít. Akár a városi járdákon navigál, akár egy tanösvényen sétál, a kutyababakocsink kíméletes és kényelmes utazást garantál kis kutyáinak. Megfizethetőség iránti elkötelezettségünk bizonyítékaként örömmel kínálunk kedvező árat, így minden állattartó számára elérhetővé tesszük ezt a prémium babakocsit.

Népszerű tags: kutya babakocsi kistestű kutyáknak, Kínai kutya babakocsi kistestű kutyáknak gyártók, beszállítók, gyár, tartós kedvtelésből tartott készletek, Környezetbarát kedvtelésből tartott állatok kellékei, nem mérgező kisállat-kellékek, PET -kiegészítők, újrahasznosított kedvtelésből tartott készletek, Biztonságos kedvtelésből tartott készletek
Egy pár: Kiskutya babakocsi
Következő: Kutya babakocsi
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet






