Kiskutya babakocsi
A termék bemutatása
| Iparág-specifikus tulajdonságok | |
| Alkalmazás | Kis állatok |
| Egyéb attribútumok | |
| Származási hely | Anhui, Kína |
| Márkanév | DAODEBAO |
| Típusszám | HB-PC205 |
| Utazás és kültéri típus | Kisállatkocsik |
| Termék név | kisállat babakocsi |
| Anyag | 600D Oxford szövet |
| kibontakozó Méret | 810*490*990mm |
| Csomagolási méret | 44*26*61,5cm |
| Kerekek mérete | 5 hüvelyk*3 |
| N.W/G.W | 7,1/8,1 kg |
| Max terhelés | 15 kg |
| Szín | Testreszabott szín |
| OEM és ODM | Melegen Elfogadva |
| Csomagolás és szállítás | |
| Csomagolás részletei | Egység: 1db/ctn |
| MOQ: 20 db | |
| Rakodási kapacitás: 950db/40HQ | |
| Kikötő | SHANGHAI, NINGBO |
| Ellátási képesség | 100 000 darab/darab havonta |


A beépített szellőzőablak kiemeli a kiskutya babakocsit, és minden utazás során előtérbe helyezi a kiskutya jólétét. Ez a funkció elősegíti az optimális légáramlást, friss és lélegző környezetet biztosítva szőrös barátjának. Az ablak is levehető, ami kényelmesebbé teszi a kialakítást, lehetővé téve a babakocsi testreszabását az időjárásnak vagy a kiskutya preferenciáinak megfelelően.


A hordozhatóság és a praktikum párosul a kiskutya babakocsi összecsukható kialakításával. Könnyedén összecsukható, ez a funkció növeli a babakocsi kényelmét, így használaton kívül is könnyen szállítható és tárolható. A tágas belső tér bőséges helyet biztosít a kiskutya kényelmes pihenéséhez, így tökéletes mobil menedéket biztosít szőrös barátjának.

Népszerű tags: kiskutya babakocsi, kínai kiskutya babakocsi gyártók, beszállítók, gyár, tartós kedvtelésből tartott készletek, hypoallergén kedvtelésből tartott állatok kellékei, nem mérgező kisállat-kellékek, PET -kiegészítők, újrahasznosított kedvtelésből tartott készletek, Fenntartható kedvtelésből tartott állatok kellékei
Egy pár: Kis kutya babakocsi
Következő: Kutya babakocsi kis kutyáknak
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet







