
Felnőtt elektromos triciklik
Egyszerű nyitott Trike Triciclo De Carga kosárral
A termék bemutatása
| Erő | 351 - 500w |
| Feszültség | 60V |
| Márkanév | DAODEBAO |
| Típusszám | XL-A7 |
| Töltési idő (óra) | 5-7h |
| Grade Képesség | 25 foknál nagyobb vagy egyenlő |
| Vezetési futásteljesítmény | 50-70 km |
| Használ | Utas |
| Testtípus | Nyisd ki |
| Tanúsítvány | EEC, CCC |
| Utasok | 2 |
| Fékrendszer | Első dob+hátsó dob |
| Gumiabroncs méret | 3.00-8 Acél keréktárcsa |
| Saját tömeg | 100 kg vagy annál kisebb |
| Terhelhetőség | 200-300kg |
| Vezetési típus | Elektromos |
| Márkanév | PuTian |
| Származási hely | Kína |
| Méret | 1840 * 730 * 1010mm |
| A jármű tömege: | 97 kg |
| Motor: | 60V 500W |
| Vezérlő: | 60V 12-Cső |
| Akkumulátor: | 20AH |
| Első abszorber: | Belső rugós hidraulikus lengéscsillapító |
| Hátsó tengely: | Középső differenciál felosztása |
| Kijelző: | Digitális |
| A műszer kijelző tartalma: | Akkumulátor/feszültség/sebesség |
| Fényszórók: | VEZETTE |
| Csomagolás részletei | Karton csomagolás |
| Eladó egységek: | Egyetlen elem |
| Egy csomag mérete: | 184X73X101 cm |
| Egyetlen bruttó tömeg: | 100.{1}} kg |


Az elöl és hátul is agyfékekkel felszerelt tricikliink megbízható fékezőerőt biztosítanak, így biztosítva az Ön biztonságát minden utazás során. Az élvonalbeli tömlő nélküli abroncsok nemcsak az általános teljesítményt javítják, hanem hozzájárulnak a simább és defektállóbb utazáshoz is, lehetővé téve a különféle terepen való könnyű áthaladást.


A kényelemre és kényelemre tervezett triciklik ötcsillagos vízálló kormánnyal büszkélkedhetnek, amely még kedvezőtlen időjárási körülmények között is biztonságos fogást biztosít. A környezetbarát festék nem csak egy csipetnyi kifinomultságot ad, hanem a fenntartható és környezettudatos gyártási gyakorlatok iránti elkötelezettségünket is tükrözi.


Felnőtt elektromos triciklinket nemcsak kivételes tulajdonságaik, hanem megfizethetőségük is megkülönbözteti. A versenyképes árú triciklik a minőség és az érték verhetetlen kombinációját kínálják. Használja ki gyári közvetlen értékesítéseinket, hogy megtapasztalhassa azt a kényelmet, teljesítményt és stílust, amelyet triciklik kínálnak napi ingázása során. Üdvözöljük, érdeklődjön és rendeljen – forradalmasítsa utazását felnőtt elektromos tricikliinkkel még ma!
Népszerű tags: felnőtt elektromos triciklik, kínai felnőtt elektromos triciklik gyártók, beszállítók, gyár, Baba tricikli, E Tricák az időseknek, szórakoztató tricikli, óvodai tricikli, Senior E Trices, kis tricikli
Egy pár: Idősek szabadidős robogója
Következő: Mobilitás 3 kerekű robogó
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet
