
Mobilitás 3 kerekű robogó
Felnőtt szabadidő elektromos háromkerekű mobil robogó lehajtható üléssel mozgássérültek számára
A termék bemutatása
| Erő | 501 - 800W |
| Feszültség | 48V |
| Márkanév |
DAODEBAO |
| Maximális sebesség | 30Km/h vagy annál kisebb |
| Töltési idő (óra) | 5-7h |
| Grade Képesség | 25 foknál nagyobb vagy egyenlő |
| Vezetési futásteljesítmény | 70-90 km |
| Használ | Utas |
| Típusszám |
XL-17H |
| Tanúsítvány | EEC, DOT, GCC |
| Utasok | 2 |
| Gumiabroncs méret | 3.00-10 |
| Származási hely | Hebei, Kína |
| Méret | 1450 * 650 * 1000MM |
| Használat | Rakomány, utas, rakomány és utas |
| Testtípus | Nyisd ki |
| Akkumulátor | 60V20AH ÓLMASAV AKKUMULÁTOR |
| Szállítási csomag | Csindzsu |
| Leírás | egyedi méret |
| Eredet | Kína |
| Akkumulátor-kapacitás | 48V20ah |
| ERŐ | 60V500W |
| NÉVLEGES TEHER | <200KGS |
| Névleges teher | 200 kg |
| Csomagolás és szállítás | |
| Kikötő | Tiencsin |
| Ellátási képesség | 5000 darab/darab hetente |


Ennek a kivételes robogónak a középpontjában egy robusztus 500 W-os motor áll, amely lenyűgöző teljesítményt nyújt az izgalmas és hatékony utazáshoz. Könnyedén suhanhat át a városképen, akár nyüzsgő utcákon navigál, akár nyugodt utakon cirkál. A hátsó kettős tárcsafékrendszer precíz és megbízható fékezést tesz lehetővé, fokozott irányítást és biztonságot biztosítva.


Világítsa meg magabiztosan útját a beépített LED-es fényszórókkal és irányjelzőkkel, javítva a láthatóságot nappali és éjszakai utazások során is. A hátrameneti sebességfokozat-rendszer további kényelmet biztosít, így a parkolást és a szűk helyeken való manőverezést gyerekjáték. Váltson három sebességi mód között, hogy saját igényeihez szabhassa utazását, akár egy laza körutazáshoz, akár egy gyors ingázáshoz van kedve.


Sőt, robogónk ára versenyképes, így ellenállhatatlan választás azok számára, akik minőségi kompromisszumok nélkül keresik a megfizethetőséget. A gyári közvetlen értékesítéssel verhetetlen áron élvezheti a nagy teljesítményű robogó előnyeit. Ne hagyja ki a lehetőséget, hogy forradalmasítsa ingázási élményét – érdeklődjön és rendelje meg Mobility 3 Wheel Scooterét még ma!
Népszerű tags: mobilitás háromkerekű robogó, kínai mobilitás háromkerekű robogó gyártók, beszállítók, gyár, gazdaságos hegyi kerékpár, újrahasznosított kedvtelésből tartott készletek, Árcsökkentés a hegyikerékpáron, Hordozható összecsukható ingázó robogó, Kalapok gyerekeknek, ütésszívó elektromos kerékpárhoz
Egy pár: Felnőtt elektromos triciklik
Következő: nem
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet
