Tire Mountain E-Bike felnőtteknek
A termék bemutatása
| Fogaskerekek | Egyetlen sebesség |
| Keret anyaga | Acél |
| Kerékméret | 300-8 |
| Feszültség | 48V |
| Tápegység | ÓLOM-SAV AKKUMULÁTOR |
| Fékrendszer | Tárcsafék |
| Akkumulátor-kapacitás | 20 Ah |
| Egyéb attribútumok | |
| Nyomaték | 50-60 Nm |
| Származási hely | Kína |
| Márkanév | DAODEBAO |
| Típusszám | DGCS-K15 |
| Tartomány teljesítményenként | 31 - 60 km |
| Teljes sebesség | <30km/h |
| Töltési idő | 6-8H |
| Motor pozíció | Központi motor |
| Akkumulátor helyzete | Lefelé cső |
| Vezérlő | 12 cső |
| Kulcsszavak | elektromos tricikli |
| Kijelző | LCD kijelzö |
| Névleges utaskapacitás | Három ülés |
| Rakodóképesség | 300 kg |
| Fény | LED lámpa |
| Átfogó méret | 155 * 75 * 110cm |
| Csomag méretei | 137 * 72 * 65cm |
| Gumiabroncs felni anyaga | Alumínium ötvözet |
| Gumiabroncsok | Tubeless gumiabroncs |
| Csomagolás és szállítás | |
| Csomagolás részletei | Karton csomagolás |
| Kikötő | Tiencsin |
| Ellátási képesség | 5000 darab/darab havonta |

Bemutatjuk Tire Mountain e-Bike for Adults termékünket, amely az elektromos kerékpározás csúcsa, amely zökkenőmentesen egyesíti az erőt, a teljesítményt és a tartósságot, hogy újradefiniálja terepes kalandjait. Ez az e-bike az igényes motorosok számára készült, és számos olyan funkcióval büszkélkedhet, amelyek megkülönböztetik a hegyi kerékpározástól.

Fejezze ki egyéniségét egy testreszabható színpalettával, amely támogatja a személyre szabást, lehetővé téve, hogy stílusosan közlekedjen. A robusztus, 350 W{1}}W-os küllős kerékmotorral meghajtott e-bike-kerékpárunk változatos terepen viszi át Önt a kényelmes 25 km/órától a lenyűgöző 50 km/óráig terjedő sebességgel. A 48V10.4A lítium akkumulátor bőséges, 40 kilométeres hatótávolságot biztosít, elegendő energiát biztosítva a hosszabb hegyi utakhoz.

A precíziós kialakítású alumíniumötvözet váz tökéletes egyensúlyt teremt az erő és a súly között, hozzájárulva az e-bike általános tartósságához és manőverezhetőségéhez. Ez a 30 kg-os tömegű, 150 kg-os terhelhetőségű e-bike egyszerre robusztus és sokoldalú, és könnyedén megbirkózik a hegyvidéki tájak kihívásaival.

Navigáljon magabiztosan durva terepen, köszönhetően az elektromos járművekhez tervezett speciális edénykészletnek és a 20*4.0 méretű speciális abroncsoknak, amelyeket a terepjáró kalandokhoz szabtak. Az olajsárga lengéscsillapító első villa tovább javítja a vezetési élményt, sima és kényelmes vezetést biztosítva változatos felületeken.

A sokoldalúságra szabott Tire Mountain e-Bike három vezetési módot kínál – tisztán elektromos, elektromos rásegítést és emberi erővel történő vezetést. Akár az elektromos áram kényelmét, akár a természetben való pedálozás kihívását részesíti előnyben, ez az e-bike könnyedén alkalmazkodik az Ön preferenciáihoz.

A biztonság a legfontosabb, olyan funkciókkal, mint a speciális mechanikus tárcsafékek az első és a hátsó elektromos járművekhez, a vízálló csatlakozók és az egyirányú féklámpa funkció. A 12-mágneses sebességérzékelő integrálása további hatékonyságot ad az utazásaihoz.
A gyári közvetlen értékesítésnek köszönhetően kedvező árú Tire Mountain e-Bike-unk a megfizethetőség megtestesítője a minőségi kompromisszumok nélkül. Érdeklődéseket és rendeléseket várunk, és arra biztatjuk Önt, hogy induljon el egy izgalmas hegyi kerékpáros utazásra egy olyan e-biciklivel, amely megfelel és meghaladja az elvárásait. Érdeklődjön és rendeljen most, hogy megtapasztalhassa Tire Mountain e-Bike-unk erőteljes és izgalmas teljesítményét. Csatlakozz a kalandhoz még ma!
Népszerű tags: gumiabroncs hegyi e-bike felnőtteknek, kínai gumiabroncs mountain e-bike felnőtteknek gyártók, beszállítók, gyár, 26 hüvelykes e-kerékpár felnőtteknek, Városi könnyű felnőtt elektromos kerékpár, Elektromos kerékpárok összecsukása E motorral, Felnőtt 7 sebességes hajtogató kerékpárok, Off Road elektromos kerékpár, Kétkerekű összecsukható elektromos robogók
Következő: Elektromos összecsukható E-Bike Kerékpár
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet






