Terep elektromos összecsukható kerékpár
A termék bemutatása
| Fogaskerekek | 7 Sebesség |
| Keret anyaga | Alumínium ötvözet |
| Kerékméret | 20" |
| Feszültség | 48V |
| Tápegység | Lítium akkumulátor |
| Fékrendszer | Tárcsafék |
| Akkumulátor-kapacitás | 10,5 Ah |
| Egyéb attribútumok | |
| Töltési idő | >3 óra |
| Motor pozíció | Hátsó agy motor |
| Akkumulátor helyzete | Integrált akkumulátor |
| Gumiabroncs szélesség | 20*4" |
| Származási hely | Guangdong, Kína |
| Márkanév | DAODEBAO |
| Típusszám | DGCS-K4 |
| Tartomány teljesítményenként | 35-45 km |
| Teljes sebesség | 30-50Km/h |
| Nyomaték | 60-70Nm |
| Termék név | Elektromos Fording Bike |
| Akkumulátor-kapacitás | 48V 10,5ah (13Ah, 15Ah opcionális) |
| Motor erő | 500 W (750 W/1000 W opcionális) |
| Vezérlő | 48V szinuszos intelligens vezérlő |
| Dispaly | LCD digitális kijelző |
| Max. terhelés | 150 kg |
| Logó | OEM Elfogadható |
| Lengéscsillapító | Keret felfüggesztés |
| Nettó tömeg | 28 kg |
| Csomagolás és szállítás | |
| Csomagolás részletei | 5-réteges kartondobozokba csomagolva |
| Kikötő | Shenzhen tengeri kikötő |
| Ellátási képesség | 800 db/darab hetente |

Vágjon bele a kalandok új korszakába All Terrain elektromos összecsukható kerékpárunkkal, amely az innováció és a masszív dizájn ötvözete, amely újradefiniálja az elektromos kerékpárok világának sokoldalúságát. A repülőgép-alumínium ötvözetből készült váz nemcsak könnyű, hanem rendkívüli tartósságot is mutat, így robusztus társ a terepjárókhoz.

A durva terepen való megküzdés gyerekjáték lesz a lengéscsillapító első villával, amely sima és kényelmes vezetést biztosít még a legnagyobb kihívást jelentő felületeken is. A kerékpár alkalmazkodóképességét tovább erősíti a vízálló műszerfal, amely egy csipetnyi modernitást ad, miközben biztosítja a tartósságot változatos időjárási körülmények között.

Három dinamikus vezetési móddal ez az elektromos összecsukható kerékpár minden igényhez igazodik. Könnyedén válthat a Pure Electric Riding között az izgalmas, motoros utazásért, az elektromosan segített lovaglás, amely extra lendületet ad a dombok meghódításának, és a kézi lovaglás között a hagyományos kerékpározásért. Az üzemmódok közötti zökkenőmentes váltás személyre szabott és élvezetes vezetési élményt kínál minden preferencia számára.

Kalandjait a 48V10.4A lítium akkumulátor adja, amely egy robusztus energiaforrás, amely egyetlen töltéssel figyelemreméltó, 60 kilométeres hatótávval hajtja meg a kerékpárt. Mondjon búcsút a távolsági szorongásnak, miközben távoli terepeket fedez fel, bízva az akkumulátor élettartamának megbízhatóságában.

Tapasztalja meg a felfedezés szabadságát egy minden terepre tervezett kerékpárral. A városi utcáktól a zord ösvényekig minden terep elektromos összecsukható kerékpárunk a páratlan kalandok jegye. A kedvező ár a gyári közvetlen értékesítéssel párosulva ellenállhatatlan választássá teszi ezt az elektromos kerékpárt azok számára, akik a teljesítmény és a megfizethetőség keverékét keresik.
Népszerű tags: minden terep elektromos összecsukható kerékpár, Kína minden terep elektromos összecsukható kerékpár gyártók, beszállítók, gyár, Felnőtt zsíros gumiabroncsok e kerékpárok, Felnőttkori összecsukható kerékpárok, Akkumulátor elektromos kerékpározás, Hidraulikus tárcsafék -eBikek felnőttek számára, Gumiabroncs hegyi e kerékpár felnőtteknek, nulla kibocsátású elektromos kerékpár
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet








