Hegyi kerékpár alumínium vázzal
A termék bemutatása
| Keret anyaga | Acél |
| Villa Anyaga | Acél |
| Villa felfüggesztés | NEM |
| Fékrendszer | Tárcsafék |
| Kerékméret | 24" 26" |
| Fogaskerekek | 21 Sebesség |
| Egyéb attribútumok | |
| Felni Anyaga | Alumínium ötvözet |
| Gumiabroncs szélesség | 26*1.95 |
| Származási hely | Hebei, Kína |
| Típusszám | BJQ-MJM600 |
| Márkanév | DAODEBAO |
| Keret típusa | Kemény váz (nem hátsó lengéscsillapító) |
| Pedál típus | Közönséges pedál |
| Terhelhetőség | 150 kg |
| Hossz (m) | 1.8 |
| Nettó tömeg | 16 kg |
| Bruttó súly | 18 kg |
| tétel | MTB kerékpár felnőtt férfiaknak |
| Fék | Tárcsafék |
| pedál | választható műanyag vagy ötvözet |
| keret | acél |
| markolat | radír |
| Váltó | Kínai márka vagy Shimano |
| Szín | narancs/kék/sárga/piros |
| Stílus | Divatos |
| Garancia | 1 év |
| Felni Anyaga | Alumínium |
| Csomagolás és szállítás | |
| Csomagolás részletei | 85%SKD 45% SKD CKD VAGY AB KARTON kerékpárok nagykereskedelme 26 colos kerékpár 24" mtb kerékpár gumi 26x1,95 mtb kerékpár küllő /cycle bicikli/ kerékpár felnőtt férfi |
| Kikötő | Tianjin kikötője vagy az ügyfelek igényei szerint |
| Ellátási képesség | 20000 db/db/hónap kerékpárküllő /cycl bicikli/ kerékpár felnőtt férfiaknak |
Vágjon bele izgalmas kalandokba hegyikerékpárunkkal: ahol az innováció és a csúcsteljesítmény találkozik!

Bemutatjuk legújabb csodánkat, az alumíniumvázas Mountain Bike-t – a mérnöki kiválóság csúcsát, és bizonyítja elkötelezettségünket, hogy páratlan szabadtéri élményt nyújtsunk a versenyzőknek. A daodebaonál aprólékosan megterveztük ezt a kerékpárt, hogy tökéletes társa legyen a kihívásokkal teli utakon, és olyan élvonalbeli funkciókat kínál, amelyek kiváló teljesítményt és tartós tartósságot biztosítanak.
Innovatív alumíniumötvözet váz:

Mountain Bike-unk magja az innovatív alumíniumötvözet belső kábelvezető keret. Ez a precízen kidolgozott váz nemcsak kivételes erőt garantál, hanem könnyű és agilis vezetési élményt is nyújt. A zökkenőmentes belső kábelelvezetés javítja a kerékpár esztétikáját, elegáns és modern megjelenést kölcsönöz neki, miközben csökkenti a kábelkopás és -szakadás kockázatát.
Kivételes felfüggesztési rendszer:

A robusztus, 38 mm vastag lengéscsillapító első villával felszerelt kerékpárunk egyenletes és stabil vezetést biztosít még a legegyenetlenebb terepen is. Akár sziklás ösvényeken, akár meredek dombokon ereszkedik le, a felfüggesztési rendszer hatékonyan nyeli el az ütéseket, így optimális irányítást és kényelmet biztosít. Ez azt jelenti, hogy az utazás élvezetére összpontosíthat, bízva abban, hogy kerékpárja könnyedén kezeli a durva utakat.
Elegáns dizájn és csúcsminőségű kivitel:

Precíziós sebességváltó és megbízható fékezés:

A fejlett Guobian 24-sebességváltó rendszerrel és megbízható mechanikus tárcsafékekkel rendelkező kerékpárunk zökkenőmentes sebességváltást és érzékeny fékezőerőt kínál. Győzd le könnyedén a kihívást jelentő emelkedőket és ereszkedéseket, bízva a sebességváltások pontosságában és a fékek azonnali megállási képességében. Ez az irányítási szint lehetővé teszi, hogy magabiztosan és pontosan navigáljon bármilyen útvonalon.
Népszerű tags: mountain bike alumínium vázzal, kínai mountain bike alumínium vázzal gyártók, beszállítók, gyár, Árcsökkentés a hegyikerékpáron, ÁTTARTOTT MÉRTÉK -HASZNÁLATI KERESÉS, hegyi kerékpárlánc, hegyi kerékpáros kazetta, gazdaságos hegyi kerékpár, költséghatékony hegyi kerékpár
Egy pár: Specializált Kerékpár Mountain
Következő: Trail Mountain Bike férfiaknak
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet





