
Elektromos mobil robogók felnőtteknek
600 wattos C18 Hot Sale Gyári nagykereskedés Kiváló minőségű elektromos triciklik felnőtt háromkerekű elektromos robogókhoz
A termék bemutatása
| Erő | 501 - 800W |
| Feszültség | 60V |
| Márkanév | DAODEBAO |
| Maximális sebesség | 50-70Km/h |
| Töltési idő (óra) | 5-7h |
| Grade Képesség | 20-25 fok |
| Vezetési futásteljesítmény | 70-90 km |
| Használ | Utas |
| Testtípus | Nyisd ki |
| Típusszám | XL-C11 |
| Gumiabroncs méret | 300-10 vákuumos gumiabroncs vaskerék agyburkolattal |
| Terhelhetőség | 100-200kg |
| Vezetési típus | Elektromos |
| Márkanév | Dezhou Xinrui New Energy Technology Co., LTD |
| Származási hely | Shandong, Kína |
| Termék név | Elektromos tricikli |
| Feszültség | 48V/60V 20A/32A |
| Használat | Személyszállítás |
| Fék | Első fék Hátsó kettős fék |
| Szín | Testreszabott szín |
| Logó | Fogadja el a testreszabott logót |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Max terhelés | 200 kg |
| Vezérlő | 12 cső |
| Csomagolás és szállítás | |
| Csomagolás részletei | Opcionálisan csomagolóanyag, kartondoboz vagy vasrács |
| Ellátási képesség | 5000 darab/darab havonta |


Ezeknek a robogóknak a szíve a rendkívül hosszú élettartamú akkumulátorukban rejlik, amely biztosítja, hogy utazása ne csak izgalmas, hanem tartós is legyen. A 30 KM/H vagy azzal egyenlő maximális tervezési sebesség és a 30 KM vagy annál nagyobb lenyűgöző folyamatos futásteljesítmény révén magabiztosan navigálhat a városi utcákon vagy a külvárosi tájakon, és elérheti célját anélkül, hogy aggódnia kellene a gyakori újratöltés miatt.


Egy kis kifinomultságot adva az utazáshoz, robogóink környezetbarát festékszínnel büszkélkedhetnek, tükrözve a fenntarthatóság és a környezettudatos tervezés iránti elkötelezettségünket. Esztétikai vonzerejükön túl ezek a robogók versenyképes árúak, így vonzó választási lehetőséget kínálnak azok számára, akik értékelik a minőséget és a megfizethetőséget.

Népszerű tags: elektromos mobil robogók felnőtteknek, kínai elektromos mobil robogók felnőtteknek gyártók, beszállítók, gyár, Baba tricikli, gyermekméretű tricikli, E Tricák az időseknek, óvodai tricikli, Senior E Trices, kis tricikli
Egy pár: Elektromos Trike kerék Felnőtteknek
Következő: Idősek szabadidős robogója
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet
