
Elektromos triciklik időseknek
Tapasztalja meg a kényelem és a kényelem megtestesítőjét az időseknek szánt elektromos trikeinkkel, amelyeket átgondoltan úgy terveztek, hogy megfeleljenek a megbízható és kényelmes közlekedési módot kereső idősebb versenyzők egyedi igényeinek. A Zhengxuanbo 500 W-os 25-mágneses motorjával készült triciklik...
A termék bemutatása
| Erő | 501 - 800W |
| Feszültség | 48V |
| Típusszám | XL-JKC |
| Maximális sebesség | 30Km/h vagy annál kisebb |
| Töltési idő (óra) | 7-9h |
| Grade Képesség | 25 foknál nagyobb vagy egyenlő |
| Vezetési futásteljesítmény | 50-70 km |
| Használ | Utas |
| Testtípus | Nyisd ki |
| Tanúsítvány | CE |
| Utasok | 3 |
| Fékrendszer | Első dob+hátsó dob |
| Gumiabroncs méret | 3.00-8 |
| Saját tömeg | 100-200kg |
| Terhelhetőség | 200-300kg |
| Vezetési típus | Elektromos |
| Márkanév | DAODEBAO |
| Származási hely | Tiencsin |
| Méret | 132*71*65 |
| Kulcsszavak | Motoros tricikli felnőtteknek |
| Szín | Testreszabott szín |
| Tanúsítvány | CE |
| Motor | 500W |
| Fék | Dobfék |
| Vezérlő | 12 cső |
| Sebesség | 28km/h |
| Max terhelés | 200 kg-300kg |
| Logó | Testreszabott |
| Mászóképesség | 25 fok |
| Csomagolás és szállítás | |
| Csomagolás részletei | Felnőtteknek szánt motoros tricikli kartondobozba csomagolva/vas váz, opcionális |
| Ellátási képesség | 10000 penge/penge hetente |


A Jusong kisméretű, ötlyukú dokkolótengelye az opcionális 48/60-as akkumulátorral párosulva alkalmazkodóképességet és hatékonyságot kínál az egyéni preferenciákhoz igazítva. A 48 V-os-60V-os univerzális 12-csöves intelligens vezérlő optimalizálja a tricikli teljesítményét, sima és érzékeny utazást biztosítva. Válasszon az opcionális 48V60/20/32AH intelligens, változtatható frekvenciájú töltők közül, amelyek sokoldalúságot és kényelmet biztosítanak a töltés során.


Az idősebbek kényelmét szem előtt tartva tervezett triciklik motorkerékpár hidraulikus első villával büszkélkedhetnek a sima és kontrollált vezetés érdekében. A vastagított habszivacs üléspárna optimális kényelmet biztosít hosszabb utazások során. Az összecsukható babaülés családbarát megjelenést kölcsönöz, lehetővé téve az idősek számára, hogy megosszák az utazás örömét unokáikkal.


Az elektroforetikus fényezés fokozza a triciklik esztétikai vonzerejét, miközben tartósabbá teszi. A műanyag hátsó csomagtartó praktikus tárolóhelyet biztosít a személyes holmik számára, kiegészítve a triciklik funkcionalitását.

Népszerű tags: elektromos trikes időseknek, Kína elektromos trike időseknek gyártók, beszállítók, gyár, Baba tricikli, E Tricák az időseknek, Elektromos triciklusok az idősek számára, Senior E Trices, kis tricikli, háromkerekű jármű gyerekeknek
Egy pár: Háromkerekű elektromos kerékpár
Következő: Elektromos Trike Bike
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet
