
Elektromos tricikli felnőtteknek
Induljon el a páratlan kényelem és sokoldalúság útjára a felnőttek számára készült elektromos triciklivel, amelyet aprólékosan úgy terveztek, hogy még jobb ingázási élményt nyújtson. A robusztus, 500 W-os mágneses motorral meghajtott tricikli erőteljes és hatékony vezetést biztosít, biztosítva, hogy a mindennapi utazások...
A termék bemutatása
| Motorkerékpár típus | Elektromos motorkerékpár |
| Max. Sebesség | 30-40 km/h |
| Feszültség | 48V |
| Egyéb attribútumok | |
| Márkanév | DAODEBAO |
| Típusszám | XL-Q6 |
| Származási hely | Kína |
| Vezérlő | 12T 30A |
| Kijelző | VEZETTE |
| Akkumulátor-kapacitás | 60/72V 20AH |
| Gumiabroncsméret (elöl/hátul) | 300-8 |
| Fékek (elöl/hátul) | DOBFÉK+DOBFÉK |
| Töltési idő | 6-8 Óra |
| USB | ELÉRHETŐ |
| Motor erő | 500W |
| Fejlámpa | VEZETTE |
| Csomagolás és szállítás | |
| Csomagolás részletei | tárgyalni |
| Kikötő | Sanghaj, Tiencsin |
| Ellátási képesség | 10000 darab/darab havonta |


A 48 V-os -60V-os univerzális 12-csöves intelligens vezérlővel felszerelt háromkerekűnk a technológiai innováció csúcsát képviseli. Ez a fejlett vezérlő optimalizálja a teljesítményt, zökkenőmentes és érzékeny vezetési élményt biztosítva. Az első és a hátsó 110-es kerékagyfékek lábfékkel kiegészítve pontos és megbízható fékezőerőt garantálnak, így biztosítva az Ön biztonságát minden utazás során.


Maradjon tájékozott és kézben tartsa a digitális LCD-műszert, amely kényelmesen elhelyezhető a könnyű hozzáférés érdekében. A nagy fényerejű fényszórók megvilágítják az utat, javítva a láthatóságot éjszakai túrák során. A vízálló forgatható fogantyú tartósságot és megbízhatóságot biztosít, lehetővé téve, hogy magabiztosan navigáljon a különböző időjárási körülmények között.


Versenyképes árú elektromos háromkerekűnk felnőtteknek kivételes értéket kínál a minőségi kompromisszumok nélkül. Gyári közvetlen értékesítéssel kedvező áron érdeklődhet és rendelheti meg ezt a funkciókban gazdag triciklit, megtapasztalva a teljesítmény, a biztonság és a kényelem tökéletes keverékét. Forradalmasítsa napi ingázását – érdeklődjön most, és ismerkedjen meg az elektromos triciklivel való mobilitás új korszakával.
Népszerű tags: elektromos tricikli felnőtteknek, Kína elektromos tricikli felnőtteknek gyártók, beszállítók, gyár, Baba tricikli, Elektromos triciklusok az idősek számára, Elektromos tricák idősebb felnőttek számára, szórakoztató tricikli, Senior E Trices, háromkerekű jármű gyerekeknek
Egy pár: Elektromos Trike felnőtteknek
Következő: Elektromos Trike kerék Felnőtteknek
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet
