
Háromkerekű elektromos kerékpárok
Lépjen be a városi mobilitás új korszakába háromkerekű elektromos kerékpárjainkkal, amelyek a csúcstechnológia és az átgondolt dizájn ötvözete, amelyet aprólékosan kidolgoztak, hogy fokozza vezetési élményét. Az innovatív kerékpárok középpontjában a Zhengxuanbo erős 500 W-os 25-mágneses motorja áll,...
A termék bemutatása
| Erő | 501 - 800W |
| Feszültség | 60V |
| Típusszám | XL-YZ |
| Használ | Utas |
| Testtípus | Nyisd ki |
| Tanúsítvány | Egk |
| Vezetési típus | Elektromos |
| Márkanév | DAODEBAO |
| Származási hely | Jiangsu, Kína |
| Méret | 1530 * 750 * 950cm |
| Termék név | L2 |
| Motor erő | 500/650 watt |
| Gázkar | hüvelykujj fojtószelep |
| Max sebesség (km/h) | 25km/h |
| Rakodóképesség | 200 kg |
| Vezérlő | 9/12 csövek |
| Gumiabroncs méret | 3.00-8 |
| Akkumulátor | 48V20Ah |
| Töltési idő | 8-12 óra |
| Fék | Első tárcsafék |
| Csomagolás és szállítás | |
| Csomagolás részletei | Standrad tengeri szállítási csomagolás SKD/CKD |
| Eladó egységek: | Egyetlen elem |
| Egy csomag mérete: | 141X76X75 cm |
| Egyetlen bruttó tömeg: | 95.{1}} kg |


A Jusong kis ötlyukú dokkolótengelyének köszönhetően precízen és irányítottan navigálhat, amely stabilitást és érzékeny kezelhetőséget biztosít. A 48/60-as akkumulátor opció lehetővé teszi, hogy elektromos kerékpárját az adott hatótávolság követelményeihez igazítsa, rugalmasságot biztosítva a különféle ingázási igényekhez.


A biztonság elsőbbséget élvez az agyfékekkel az első és a hátsó kerekeken egyaránt, precíz és megbízható fékezőerőt biztosítva. Az alumínium kerekek és a nagy teherbírású tömlő nélküli abroncsok sima és stabil vezetést garantálnak, könnyedén meghódítva a különféle terepeket.


A biztonsági funkciók közé tartozik az egygombos indító, kettős távirányítós lopásgátló rendszer, amely nyugalmat kínál, ha felügyelet nélkül hagyja elektromos kerékpárját. Világítsa meg útját a nagy fényerejű fényszórókormánnyal, és tájékozódjon a digitális LCD műszerrel, amely valós idejű betekintést nyújt az utazásba. A vízálló forgó fogantyú tartósságot biztosít, így magabiztosan navigálhat a különféle időjárási körülmények között.

Népszerű tags: háromkerekű elektromos kerékpárok, Kína háromkerekű elektromos kerékpárok gyártói, beszállítói, gyárai, Baba tricikli, gyermekméretű tricikli, óvodai tricikli, Senior E Trices, kis tricikli, Tricikli
Egy pár: nem
Következő: Motoros tricikli felnőtteknek
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet
