
Elektromos Trike felnőtteknek
Tapasztalja meg a személyes mobilitás jövőjét a felnőtteknek szánt elektromos trike segítségével, amely egy erőteljes és hatékony megoldás, amely a napi ingázás újradefiniálására szolgál. A robusztus, 500 W-os motorral büszkélkedő trike könnyedén ötvözi a teljesítményt és a megbízhatóságot, dinamikus és élvezetes utazást biztosítva...
A termék bemutatása
| Erő | 501 - 800W |
| Feszültség | 60V |
| Egyéb attribútumok | |
| Maximális sebesség | 30-50Km/h |
| Töltési idő (óra) | 5-7h |
| Grade Képesség | 15-20 fok |
| Vezetési futásteljesítmény | 30-50 km |
| Használ | Utas |
| Testtípus | Nyisd ki |
| Tanúsítvány | CCC |
| Utasok | 2 |
| Fékrendszer | Első tárcsa+hátsó dob |
| Gumiabroncs méret | 14" |
| Saját tömeg | 100-200kg |
| Terhelhetőség | 300-400kg |
| Típusszám | XL-Q7 |
| Márkanév | DAODEBAO |
| Származási hely | Tianjin, Kína |
| Méret | Testreszabható |
| Fék típusa | Elektronikus fék |
| Felfüggesztés | Hátsó felfüggesztés |
| Fény | LED fejlámpa |
| Termék név | Elektromos tricikli |
| Termék név | elektromos tricikli pulyka |
| Kulcsszavak | felnőtt elektromos tricikli |
| Fékrendszer | első és hátsó kettős dobfék |
| Kerékméret | 14 hüvelyk |
| OEM/ODM | elfogad |
| Használat | elektromos utas tricikli |
| Csomagolás és szállítás | |
| Csomagolás részletei | Karton csomag |
| Ellátási képesség | 5000 darab/darab havonta |


85 kg-os járműtömegével elektromos trike-unk tökéletes egyensúlyt teremt a tartósság és a manőverezhetőség között, stabilitást kínálva a mozgékonyság rovására. A legfeljebb 30 km/h maximális tervezési sebesség és a figyelemreméltó folyamatos, legfeljebb 30 km-es futásteljesítmény ideális társsá teszik mind a rövid városi, mind a hosszabb utakon, páratlan kényelmet biztosítva a versenyzők számára.


Elektromos háromkerekűnk versenyképes árú, így vonzó választás lehet azok számára, akik a minőséget és a megfizethetőséget egyaránt fontosnak tartják. A gyári közvetlen értékesítéssel kedvező áron érdeklődhet és megrendelheti ezt az innovatív trike-ot, így biztosítva a teljesítmény, a kényelem és a költséghatékonyság tökéletes elegyét.

Népszerű tags: elektromos trike felnőtteknek, Kína elektromos trike felnőtteknek gyártók, beszállítók, gyár, Baba tricikli, gyermekméretű tricikli, E Tricák az időseknek, Elektromos triciklusok az idősek számára, Senior E Trices, háromkerekű jármű gyerekeknek
Egy pár: Elektromos tricikli
Következő: Elektromos tricikli felnőtteknek
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet
