
Elektromos tricikli
Bemutatjuk elektromos triciklinket, egy sokoldalú és megbízható megoldást a modern városi ingázáshoz, amely zökkenőmentesen ötvözi az erőt, a biztonságot és a családbarát jellemzőket. Ennek a triciklinek a szíve a nagy teljesítményű 500 W-os motor, amely olyan robusztus teljesítményt nyújt, amely minden utazást simává és...
A termék bemutatása
| Erő | 351 - 500w |
| Feszültség | 48V |
| Egyéb attribútumok | |
| Maximális sebesség | 30-50Km/h |
| Töltési idő (óra) | 7-9h |
| Grade Képesség | 25 foknál nagyobb vagy egyenlő |
| Vezetési futásteljesítmény | 50-70 km |
| Használ | Utas |
| Testtípus | Nyisd ki |
| Tanúsítvány | Egk |
| Utasok | 3 |
| Fékrendszer | Első dob+hátsó dob |
| Gumiabroncs méret | 14" Tubeless gumiabroncs |
| Saját tömeg | 100-200kg |
| Terhelhetőség | 200-300kg |
| Vezetési típus | Elektromos |
| Márkanév | TaoHao |
| Származási hely | Hebei, Kína |
| Méret | 1450 mm x 1000 mm x 600 mm |
| Eredet | Kína, Hebei |
| MOQ | 10 egység |
| Márkanév | DAODEBAO/OEM |
| ODM&OEM | Elfogadható |
| Gumi | 14 hüvelykes |
| Szín | Személyre szabott |
| Logó | Személyre szabott |
| Típusszám | XL-X1S |
| Kulcsszó | Elektromos bicikli |
| Garancia | 3 év |
| Csomagolás és szállítás | |
| Csomagolás részletei | 1. Távolítsa el a tartozékokat a keretről, és szorosan csavarja be őket hablappal. Védje buborékfóliával azokat a részeket, amelyeket nem lehet eltávolítani 2. Töltse meg a kartondoboz alját hablappal, és helyezze el a szétszóródott alkatrészeket, tartozékokat és akkumulátorokat 3. Rögzítse az alkatrészeket a kartondobozban, és használjon dobozzáró matricákat a lezáráshoz és rögzítéshez 4. A szállítási jelet és az óvintézkedéseket fel kell tüntetni a dobozon 5. Vagy testreszabott az ügyfelek igényei szerint |
| Ellátási képesség | 3000 egység/egység hetente |


Maradjon tájékozott és kézben tartsa a digitális LCD-műszert, amely stratégiai helyen van a könnyű hozzáférés érdekében. Magabiztosan navigáljon éjszakai utazások során a fényes fényszórókkal, biztosítva a láthatóságot és a biztonságot gyenge fényviszonyok között. A vízálló kormány tartósságot biztosít, lehetővé téve, hogy megbirkózzunk különféle időjárási körülményekkel anélkül, hogy a tapadás és az irányítás rovására menne.


A praktikum és a kényelem párosul az elülső tárolókosárral, amely lehetővé teszi, hogy könnyedén szállítsa holmiját. Legyen szó élelmiszerekről, személyes tárgyakról vagy egy napi kiránduláshoz szükséges dolgokról, a tricikli bőséges helyet biztosít az Ön kényelmének.


Lépjen be a városi mobilitás új korszakába – érdeklődjön most, és tapasztalja meg az erő, a biztonság és a családközpontú dizájn tökéletes keverékét elektromos triciklinkkel. Forradalmasítsa napi ingázását, és maradandó emlékeket teremtsen az úton egy olyan triciklivel, amely zökkenőmentesen ötvözi a funkcionalitást és a megfizethetőséget.
Népszerű tags: elektromos tricikli, kínai elektromos tricikli gyártók, beszállítók, gyár, gyermekméretű tricikli, Elektromos triciklusok az idősek számára, szórakoztató tricikli, kis tricikli, háromkerekű jármű gyerekeknek, Tricikli
Egy pár: Elektromos trike
Következő: Elektromos Trike felnőtteknek
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet
